Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bałkańska Festa 2015
~kt niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 8:23
Durnotą jest wyłącznie ta nietolerancja dla ludzkich gustów i potrzeb. Byłem- świetnie się bawiłem - a teraz ktoś z was próbuje mi wmówić, że to złe, niepotrzebne. Kultywujcie sobie - co tylko chcecie i nie zabraniajcie tego innym. Pokuście się o szacunek dla innych i wyważenie wypowiedzi...to nic nie kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 8:41
Jakie te ludzie otyłe i jeszcze takie zabójcze strawy konsumują,o żeż,matko kaszląca,świńskie upieczone zwłoki brr :| :| ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 9:32
Cieszę się, że możemy się bawić na wszelkiej maści festynach. Szkoda tylko, że brak jest wyprzedzających wiadomości o tym gdzie mają odbyć się festyny. Dobrze byłoby Panie Kazimierzu zadbać o tego rodzaju informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocna ręka niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 11:05
racja ! Mało informacji o lokalnych festynach , jeździmy juz od paru lat na nie , ale czasami cięzko jest trafić na konkretną informacje gdzie i kiedy . Festyny sózne , jedne lepsze inne gorsze . Bałkańska ..... Jutrzenka pokazała pełne stoły wódy i poukrywanych zgrzewek piwa >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~** niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 12:13
~ napisał(a): Jakie te ludzie otyłe i jeszcze takie zabójcze strawy konsumują,o żeż,matko kaszląca,świńskie upieczone zwłoki brr :| :| ;)



A tobie kto każe chodzić na takie imprezy, a potem obrażać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 9:44
skorn napisał(a):
falco napisał(a): a można by było organizować dni kultury rosyjskiej?

Przez pół wieku po wojnie organizowano, jeszcze ci mało? : )

Ty jednak jestes kacapski sługus ; )



a czyim Ty jesteś ? :D
myślisz że ta Twoja ''walka z komuną'' to cos co mi przeszkadza?
ona mnie bawi na równi z tym kiedy widzę jak jedno słowa o Rosji wyzwala w Tobie niespożyte wręcz pokłady agresji...
nie jesteś zresztą odosobniony... :D

zaprzeczysz może że kultura rosyjska jest nic nie warta?
może zorganizuj publiczne palenie dzieł rosyjskich poetów ,prozaików ...
wpadnij może do jakiegoś muzeum i niczym Daniel -a z braku ''szabelki'' -tnij może żyletką jakieś tam ''malunki'' rosyjskich malarzy ...
zaistniejesz jako ...no właśnie ...
jako kto?

bo ja jestem przecież ''kacapskim trollem'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 9:53
a ja chcę dni kultury niemieckiej,a co? nie wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 10:18
Ja natomiast,łykłam nieco tureckiej kultury.W Kebapie,mają wyśmienitego tureckiego browara.;)



Dopisane 13.06.2015r. o godz. 10:08:

Uwielbiam również irańską muzykę,terroryzuję nią sąsiadów,co nie oznacza,że biegam z BOMBKAMI za pasem... :]


Dopisane 13.06.2015r. o godz. 10:18:

Uwielbiam również irańską muzykę,terroryzuję nią sąsiadów,co nie oznacza,że biegam z BOMBKAMI za pasem... :]


Dopisane 13.06.2015r. o godz. 10:18:

Ja natomiast,łykłam nieco tureckiej kultury.W Kebapie,mają wyśmienitego tureckiego browara.;)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza