Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XV Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 9:19
Rozumiem ....zapoznanie się z kulturą, ale jest jedno "ale". My już ją znamy od kilku dobrych lat i poznajemy przy prawie każdym jakimkolwiek festynie, kilka razy w roku. Już na prawdę bokiem wychodzi... Czemu nie robią takich festynów z udziałem innych , też po to żeby zapoznać? Zresztą, domysłów mam dużo, od "łapania" głosów wyborców", po "robienie dobrze" spędu dla zabicia mózgów bolesławianom, oraz "przecież coś się robi" z braku inwencji twórczej i nie wysilania się no coś nowego. Ja już mam bałkanicy w każdej formie DOŚĆ! ( co nie znaczy że nie szanuję tych wszystkich imigrantów)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 9:25
a jak mam się ''zapoznawać '' z kulturą innych narodów jeśli dni np.kultury rosyjskiej są ''dyskryminowane'' w tym pełnym tolerancji- :D -kraju...
jedna z piramidalnych głupot to twierdzenie że to jedna z ''sankcji'' przeciw Putinowi i Rosji...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 czerwca 2015r. o 15:07
Mało ci 50 lat "kultury rosyjskiej"?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 16:12
co mnmie obchodzi kiedys mam hujnie dzisiaj i co mam powiedziec swoim dzieciom????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 9:53
To w końcu są tu Bośniacy, czy Polqacy, bo oni sami mienią się Polakami z dziada pradziada, a kultywują tradycję całkiem obcą, bo Bośniacka, żeby nie napisać Jugosławiańską ? Ni to człek, ni to kosmita...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 10:26
Tak... i na pewno młodzież będzie zadowolona... Zadowoli ich pieczona świnia, muzyka typu " łupu-cupu" i kultura wiejska obcego kraju. Już widzę jak lecą całymi hordami i z uśmiechem na twarzy. Żenada, nic nowego, wciąż to samo badziewie. Cóż...właściwie to młodzież wyjechała za granicę, a te resztki co zostały nie są warte starań bolesławieckich polityków. Igrzyska chleba i wina!( i świniaka...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 10:36
~ napisał(a): To w końcu są tu Bośniacy, czy Polqacy, bo oni sami mienią się Polakami z dziada pradziada, a kultywują tradycję całkiem obcą, bo Bośniacka, żeby nie napisać Jugosławiańską ? Ni to człek, ni to kosmita...


Tam udawali Polaków, tutaj udają Bośniaków. Ni pies ,ni wydra...każda okazja dobra do napicia się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 czerwca 2015r. o 10:47
Ciekawe ,czy w ramach Święta ceramiki jest planowane coś w południowosłowiańskim klimacie? :>


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.