Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dworzec PKS w centrum handlowym?
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 19:48
~majętny Stef napisał(a):
~ napisał(a): rynek dalej będzie stał dalej, a galeria ...ważne że nowe miejsca pracy będą..


Jedno miejsce pracy w dyskoncie zabiera dwa miejsca pracy w okolicach dyskontu.



W dyskoncie masło kosztuje 3.90 a w dwóch miejscach koło dyskonta 5.40. Czego mam żałować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 20:44
~ napisał(a):
W dyskoncie masło kosztuje 3.90 a w dwóch miejscach koło dyskonta 5.40. Czego mam żałować?


Dyskont płaci małe podatki a prywatny przedsiębiorca płaci wysokie ,w stosunku do zysku.
Żałuj swoich dzieci bo będą biedne, chyba że się przeprowadzą do kraju właściciela dyskontu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
20 czerwca 2015r. o 21:28
30 tysi za utrzymanie obecnego PKS-u ?? ?? ?? ?? ?? ?? niby za co ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 21:37
24 tyś.to wynagrodzenie prezesa a pozostałe 6 tyś sekretarka,księgowa i cała reszta biurokratów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 22:46
~majętny Stef napisał(a):
~ napisał(a):
W dyskoncie masło kosztuje 3.90 a w dwóch miejscach koło dyskonta 5.40. Czego mam żałować?


Dyskont płaci małe podatki a prywatny przedsiębiorca płaci wysokie ,w stosunku do zysku.
Żałuj swoich dzieci bo będą biedne, chyba że się przeprowadzą do kraju właściciela dyskontu.


A mnie jako klienta g..o obchodzi jakie kto płaci podatki. Interesuje mnie niższa cena takiego samego towaru. Dopóki na targowisku ceny będą konkurencyjne to na pewno będzie funkcjonować a jak nie będą to nie będę po nim płakać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 22:57
~majętny Stef napisał(a):
~ napisał(a):
W dyskoncie masło kosztuje 3.90 a w dwóch miejscach koło dyskonta 5.40. Czego mam żałować?


Dyskont płaci małe podatki a prywatny przedsiębiorca płaci wysokie ,w stosunku do zysku.
Żałuj swoich dzieci bo będą biedne, chyba że się przeprowadzą do kraju właściciela dyskontu.


Większych pierdół nie czytałem. Najpierw piszesz farmazony o utraconych miejscach pracy a teraz o podatkach.
Rozumiem że gdyby nie Stonki, Chrząszcze, Kijanki i inne dyskonta moje dzieci byłyby krezusami?
Jak powstanie kolejny dyskont to przyjdzie im żebrać pod kościołem?
Szkoda że upadł "komunizm" bo dzisiaj nie byłoby takich zagrożeń ze strony dyskontów.
Już zabukowałem bilety na lot do Portugalii z obawy o ich żebraczy los.

Dla mnie ważne są ceny i jakość towarów oraz ich różnorodność. Kto o zdrowych zmysłach będzie płacił za to samo masło o 100% więcej.
Jak dla mnie to możesz płacić za masła nawet 9.90 zgodnie z powiedzeniem "kto bogatemu zabroni"- w "prywatnych" dobrą cenę "ma" tylko nalewka i papierosy.

Napisz jeszcze że powinniśmy kupować tylko polskie produkty i już będziesz czołowym forumowym ekspertem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 23:52
Kupujmy tylko polskie banany !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
21 czerwca 2015r. o 3:08
To, ze panstwo dowala "swoim" kosmiczne podatki, a zagraniczniaki maja prawie za darmo to juz wina systemu i ...i rzadzacych. Zwykly czlowiek kupi tam gdzie taniej bo po co za to samo ma placic 2x wiecej?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.