Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Własna wersja, a nie plagiat!
~Aneta Opała niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 18:03
Brawo dziewczyny! GRATULUJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 19:40
wszystkie są dobre ale lewy przód :* wracam do szkoły !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:01
~ napisał(a): I z taką kobietą wyjdź na miasto to wstyd z siebie du..ia robić.


Z Ciebie nie trzeba robić du.rnia! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:44
Chwalcie, chwalcie, chwalcie. Ale broń Boże skrytykować, zaraz larum się podnosi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:48
~ napisał(a):
~ napisał(a): I z taką kobietą wyjdź na miasto to wstyd z siebie du..ia robić.


Z Ciebie nie trzeba robić du.rnia! :)
bo wy sami z siebie robicie pustaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k.k niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:55
Gratuluję !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawy niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 21:34
A ja mam pytanko,czy wszystkie Panie zamężne?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maciek niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 22:08
Nigdy nie rozumiałem zazdrosnych i zakompleksionych ludzi którym z założenia nie podoba się wszystko co zostało stworzone przez innych i odniosło sukces. Nie macie pojęcia kto i w jakim celu to stworzył ale wiecie jak beznadziejne to jest i skopiowane. A już komentarz na Facebooku o upadajacym poziomie nauczania to mistrzostwo w wydaniu jedynych sprawiedliwych tego świata. Szkoda mi tych wszystkich malutkich ludzi, których jedynym celem w życiu jest podbudowanie swojego ego krytykowaniem wszystkiego co nie pasuje do ich wizji świata. Świata który jest ograniczony do małych zasciankowych miast. Do czterech ścian i do okien sąsiada w które można zaglądać i się "szokować" poczynaniami nam obcymi.
Życzę powodzenia, jak widać w obliczu takich widzów, odważnym paniom które wykazały się doświadczeniem i profesjonalizmem. I co ważne dystansem do siebie. Dystansem, który wszystkich strażników obyczajów doprowadza do szału. Średniowiecze już minęło katolicy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza