Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekordowo niska stopa bezrobocia w Powiecie Bolesławieckim
~ niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 20:00
~ Agnes 85 napisał(a): Moge to wytłumaczyć...
60 % to emeryci
30% zagranicą
10 % pracuje w Bcu


No i umowy śmieciowe... Spokojnie, panstwo wymyslilo takie mechanizmy wyliczania bezrobocia zeby pokazac ze jest pięknie. A pięknie nie jest za 1800 zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2015r. o 20:21
jest jeszcze tu ktoś kto wierzy w te pierdoły?
pomijam twardo przyspawaną do stołeczków brać urzędniczą ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 20:33
Jest mnóstwo ogłoszeń w mieście, a nie ma chętnych do pracy. Wiem, jak było u mnie w zakładzie. Nowych pracowników ze świecą było szukać, a Ci skierowani z PUP wcale nie chcieli pracować, tylko przyszli po podpisanie karteczki z odmową. Jakaś paranoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 20:33
Ci,którzy czytają są inteligentnymi ludźmi.Każdy czytający wie ,dlaczego jest takie niskie bezrobocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co jak i za ile niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 20:40
~M. napisał(a): Jest mnóstwo ogłoszeń w mieście, a nie ma chętnych do pracy. Wiem, jak było u mnie w zakładzie. Nowych pracowników ze świecą było szukać, a Ci skierowani z PUP wcale nie chcieli pracować, tylko przyszli po podpisanie karteczki z odmową. Jakaś paranoja.
[/c

Jaką formę zatrudnienia proponujesz i jakie wynagrodzenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 21:18
Poczekam aż dadzą mi zarobić 2000 zł netto, w normalnym wymiarze godzin. Az tyle i tylko tyle. Wtedy chętnie się gdzieś zatrudnię, a tymczasem znowu zmuszony jestem wyjeżdżać za granicę.
Aha pracownik niewykwalifikowany, co by nie bylo gadania, bo wiem ze flachowcy mają więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grandil niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 21:59
Urząd Pracy to farsa.
Nikt tam się nie rejestruje, bo nie ma po co. :P

Gdyby go zamknęli to nie byłoby żadnej straty dla nikogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
27 czerwca 2015r. o 22:43
Ale przecież z Jeleniej i okolic ludzie tez wyjeżdżają za granice, tez nie rejestrują sie w PUP a mimo wszystko bezrobocie jest jednak sporo wyższe. To chyba jest powód do choć lekkiego zadowolenia??? Żygać sie chce od wiecznie niezadowolonych, narzekających na wszystko co możliwe ludzi. A prawda jest taka ze praca w b-cu jest, może nie najlepsza, moze nie dają zarobić kokosów, ale jeszcze 5-10 lat temu ludzie stali w kolejce żeby dostać prace w Baderze, teraz sa tacy ludzie, którzy odchodzą po połowie pierwszego dnia bo maja gdzieś taka robotę za takie pieniądze. I dobrze! Jak pracodawcy nie bedą mieli pracownikow bedą zmuszeni płacić więcej. Ale przecież jest lepiej niż było, zmiany na lepsze powoli ale sa widoczne. Polska natura... Na wszystko narzekać, wszystko krytykować i ze wszystkiego byc wiecznie niezadowolonym obwiniając wszystko i wszystkich za swoje niepowodzenia ... Żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza