Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:34
Malenka91 napisał(a): Tak jesteście w większości przeciw homoseksualista... A co byście zrobili jak by wasze dziecko przyszło i powiedziało mamo/ tato jestem gejem/lesbijką.. Wyrzucilibyście z domu ? Bo jest homoseksualistom i już go niekochanie i się go wyrzekacie ?


Malenka... zawsze znajdą sie skrajnie myslący i nawet nawolujący do gnębienia gejow i lesbijek. Ja do homo nic nie mam, ale tez nie zgadzam sie na adopcje dzieci przez nich i tu popieram p. maćka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 21:41
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Tak jesteście w większości przeciw homoseksualista... A co byście zrobili jak by wasze dziecko przyszło i powiedziało mamo/ tato jestem gejem/lesbijką.. Wyrzucilibyście z domu ? Bo jest homoseksualistom i już go niekochanie i się go wyrzekacie ?


Malenka... zawsze znajdą sie skrajnie myslący i nawet nawolujący do gnębienia gejow i lesbijek. Ja do homo nic nie mam, ale tez nie zgadzam sie na adopcje dzieci przez nich i tu popieram p. maćka


Co do adopcji to już mówiłam i powtórzę jeszcze raz że bym się zastanowiła.. chodzi mi o sam fakt bycia tym homoseksualista i chęci zawarcia przez niego związku... Bo przecież tylko i wyłącznie na to USA zezwoliło. A wszyscy ciągle adopcja i adopcja..a o tym ani słowa nie było w USA..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lipca 2015r. o 21:53
''(...)A więc zanim stworzymy kolejną grupę na facebooku przeciwko czyimś niewątpliwie groźnym i kretyńskim wypowiedziom, zadajmy sobie pytanie dlaczego takie osoby są. jak na przykład Terlikowski czy Oko, zapraszane do mediów, jeśli nie dla swoich oryginalnych teorii. Odpowiedź jest boleśnie prosta: bo to Wy, Pan, Pani, społeczeństwo, kochacie oglądać jak oni bredzą. A media dają Wam to, czego chcecie. Proste?''

media dostały co miały dostać a forum?...też dostało ;)
i o to właśnie chodzi w tym wszystkim-zaistnieć ,przypomnieć o sobie ...
przeczytać te ''spontaniczne '' wpisy -''jestem z panem ''

kiedy do PiS-u?.... zresztą co mnie to kurna obchodzi ?
ważne by ktokolwiek z nimi związany trzymał sięodemnie jak najdalej...

bo założę ''fejsa'' i ogłoszę że znajomi popierający ''...ów'' już nie są moimi znajomymi :D :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:58
Maleńka, to kolejny, oczywisty krok. Poczytaj http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/203083-jeszcze-niedawno-francuskie-srodowiska-lgbt-swietowaly-zalegalizowanie-malzenstwa-dla-wszystkich-ale-teraz-wysuwaja-nowe-zadania

To tak jakbyś komuś dała narzędzie, ale nie pozwoliła go używać. Dlatego małżeństwo = po niedługim czasie adopcja, a potem pedofilia
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/mariusz_drozdowski_lider_lgbt_jestem_pedofilem_i_zyje_mi_sie_calkiem_fajnie_280893.html

To wszystko działa na zasadzie małych kroczków. Pomyśl o tym w te sposób.
Wg mnie cie wszyscy dewianci robią złą robotę homoseksualistom, którzy chcą sobie po prostu w spokoju żyć ze sobą, bez adopcji i chcą być traktowani normalnie. Nie będą właśnie przez takich wynaturzonych działaczy LGBT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 22:23
~ napisał(a): Maleńka, to kolejny, oczywisty krok. Poczytaj http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/203083-jeszcze-niedawno-francuskie-srodowiska-lgbt-swietowaly-zalegalizowanie-malzenstwa-dla-wszystkich-ale-teraz-wysuwaja-nowe-zadania

To tak jakbyś komuś dała narzędzie, ale nie pozwoliła go używać. Dlatego małżeństwo = po niedługim czasie adopcja, a potem pedofilia
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/mariusz_drozdowski_lider_lgbt_jestem_pedofilem_i_zyje_mi_sie_calkiem_fajnie_280893.html

To wszystko działa na zasadzie małych kroczków. Pomyśl o tym w te sposób.
Wg mnie cie wszyscy dewianci robią złą robotę homoseksualistom, którzy chcą sobie po prostu w spokoju żyć ze sobą, bez adopcji i chcą być traktowani normalnie. Nie będą właśnie przez takich wynaturzonych działaczy LGBT



No ja ciągle mam na myśli normalnych homoseksualistów, a nie przebierańców na paradach.. No ja uważam że małżeństwo niekoniecznie musi się wiązać z adopcją.. no ale na to każdy ma inne spojrzenie.
A swoja drogą, nie można wszystkich homoseksualistów wrzucać do jednego worka że zwyrodnialcy, pedofile itd. Bo jak by spojrzeć na heteroseksualne osoby, pełno jest gwałcicieli, pedofilów, zbrodniarzy, matki wyrzucające swoje dzieci na śmietnik... w każdym środowisku są jakieś patologie.. ale to nie znaczy że od razu wszyscy tacy są..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 23:23
Gejom, którzy chcą żyć jak inni, bo przecież ja ze swoją orientacją też się nie obnoszę, wisi ta cała LGBT czyli gniazdo roszczeniowców kierowana przez groźnych dewiantów. I przykre, że dewianci nadają ton dyskusji. No ale jest tak, że spokojnym zwykłym gejom wcale rozgłos nie jest potrzeby i o adopcję się nie starają, bo nie są samolubami.
NIE DLA ADOPCJI DZIECI PRZEZ GEJÓW!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 lipca 2015r. o 23:36
falco napisał(a): a tak sobie teraz po pracy wpadłem zobaczyć co dzieje się w tak zajmującym dla niektórych temacie ... ;)

Ciebie on oczywiście nie zajmuje, jak zwykle jesteś ponad to. Tylko przypadkiem to ty narobiłeś w nim najwięcej krzyku. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
1 lipca 2015r. o 23:46
http://zmianynaziemi.pl/wideo/norweskie-wladze-pozwolily-dzieciom-zmiane-plci-w-wieku-siedmiu-lat-bez-zgody-rodzicow

Jest to głupota ale jest od tego jeszcze większa głupota - czekać aż władze pozwolą ci zrobić to co chcesz zrobić.
Jedni chcą aby władza im coś pozwoliła robić a inni czekają aż władza nie pozwoli komuś czegoś robić
a według mnie nowoczesność to robienie czegoś bez pozwolenia władzy.
Żeby być kimś trzeba robić coś czego nikt wcześniej tak ładnie nie zrobił i nie pytać ,jak to robi reszta gojów.
Jeżeli twierdzisz że bez zdania Kopaczówny i Kaczyńskiego nic się nie da zrobić to już jesteś zerem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza