Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
13021
eto
1 lipca 2015r. o 23:51
"- Kolejnym postulatem środowisk LGBT jest adopcja dzieci dla takich małżeństw, a to budzi mój stanowczy sprzeciw. Dlatego, moi szanowni znajomi, niestety będę musiał sie pożegnać na FB ze znajomymi promującymi zachowania, których ja absolutnie nie toleruję. Jest to dla mnie oczywista konsekwencja.
Wpis wywołał gorącą dyskusję. Zachowanie polityka spotkało się z bardzo różnymi reakcjami, od gorącej krytyki po mocne wsparcie.
A co Wy, drodzy Bolecnauci o tym myślicie? Zapraszamy do dyskusji."

Nie jestem pisowcem, ale uważam, że tu chodzi o atak na PIS.
Pan Maciej ma prawo do takiego zdania.
Również uważam, że adopcja dzieci przez homoseksualistów jest totalnym nieporozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 lipca 2015r. o 23:55
Jaki to ma związek z PiS?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
2 lipca 2015r. o 0:41
skorn napisał(a): Jaki to ma związek z PiS?


Myślałem, że Małkowski jest z PIS-u, ale zaraz to sprawdzę.


Dopisane 02.07.2015r. o godz. 00:41:

Jeszcze tego tworu Ziemia Bolesławiecka nie rozgryzłem. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
2 lipca 2015r. o 6:20
eto napisał(a):
skorn napisał(a): Jaki to ma związek z PiS?


Myślałem, że Małkowski jest z PIS-u, ale zaraz to sprawdzę.Dopisane 02.07.2015r. o godz. 00:41:Jeszcze tego tworu Ziemia Bolesławiecka nie rozgryzłem. ;)


Wcześniej nauczyłeś sie klepac po klawiaturze niż myśleć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lipca 2015r. o 9:11
" DEKALOG " XXI wieku "

[img=1435821103_yceq8ej.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
2 lipca 2015r. o 9:13
Chcesz dziecko: zrób je sobie ze swoim życiowym partnerem ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 lipca 2015r. o 9:25
Gratuluję infantylizmu 83.3.107.*** .
Bo inaczej nie mogę określić tak skonstruowanej wypowiedzi.
Naprawdę nie masz świadomości, ile par heteroseksualnych NIE MOŻE zrobić sobie dziecka z partnerem życiowym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pozdro niezalogowany
2 lipca 2015r. o 9:39
PanM napisał(a): " DEKALOG " XXI wieku "

[img=1435821103_yceq8ej.jpg]


Nie chcesz zabijać - nie zabijaj, ale pozwól innym?
Gratuluję panieM. Pan zdaje się tu przepraszał niedawno kogoś na forum... Czy tej osobie też dawał pan żyć? Możemy wrzucić zrzut z ekranu jak Pan nie pamięta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.