Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kaszanka, czy kiełbasa ??

13666
#Malenka91 nieaktywny
23 lipca 2015r. o 22:05
~Grill Man napisał(a): oczywiscie ze ielbaska ale swojska! a jak sie znudzi to troszke kaszaneczki ale tez ze swiniobicia! nie polecam kupnych...
dobra tez jest cienka biala kielbaska np w lidl tzw bratwurst. nie polecam juz zamarynowanych miesiw bo sa strasznie slone i maja duzo chemi. karkoweczka, mielone miesko wolowe mmmmm pycha! a kaszanka w foli aluminiowej! polecam grill gazowy - mam taki i uzytkuje go 365 dni w roku! smak i zapach jak z weglowego a tylko pstryk i juz griluje... kopci tak samo tylko zdrowiej bez sadzy i innych zw chemicznych.


A gaz.. to niby co jak mieszanina rożnych związków chemicznych, tak samo szkodliwy jak i girl węglowy..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:13
lllluuudddzziiie przestańcie jeść bo umrzecie (od tych wpisów) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:33
Bradwurst dobry jest ,ja kupuję w Niemczech,świetne smaki mają i chude są nie kapie tłuszcz,kiszka ziemniaczana też dobra jest z bawarską musztardą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 6:11
~ napisał(a): Bradwurst dobry jest ,ja kupuję w Niemczech,świetne smaki mają i chude są nie kapie tłuszcz,kiszka ziemniaczana też dobra jest z bawarską musztardą.


Ja ja ,gut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 7:08
~ napisał(a): Bradwurst dobry jest ,ja kupuję w Niemczech,świetne smaki mają i chude są nie kapie tłuszcz,kiszka ziemniaczana też dobra jest z bawarską musztardą.


To jest taka przypadłość z którą powinno się iść do psychologa.... Nazywa się to " Doiczland ales gut " cechuje tą chorobę to że zapadają na nią osoby które były raz w gerlitz i się zachłysnęły "zachodem"
Podobno osoby na nią chorujące uważają że niemieckie g.... mniej śmierdzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
24 lipca 2015r. o 7:48
Moja wypowiedź nie jest wyrazem 'doiczland ales gut' ale najlepsza kaszanka kupna jest z Lidla. Bo ma wątróbkę i smakuje nawet na zimno. Z browarkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 lipca 2015r. o 8:00
Przepis na dobrą kaszankę:
Folię aluminiową delikatnie smarujemy oliwą i kładziemy na to kaszankę.
Kiełbasę kroimy wzdłuż, ale nie przekrawamy całkowicie. W nacięcie wkładamy żółty ser.
Później kładziemy na to kilka kawałków cebuli pokrojonej
w piórka i dwa, trzy paski czerwonej papryki. Obsypujemy przyprawą do grilla. Zamykamy folie, ale nie ciasno. Tak, żeby środku było powietrze. I na grilla na kilkanaście minut. Gwarantuję, że ten, kto lubi kaszankę, zje ze smakiem. Zamiast warzyw można dać też kwaśne jabłka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 9:00
~ napisał(a):
~ napisał(a): Bradwurst dobry jest ,ja kupuję w Niemczech,świetne smaki mają i chude są nie kapie tłuszcz,kiszka ziemniaczana też dobra jest z bawarską musztardą.


To jest taka przypadłość z którą powinno się iść do psychologa.... Nazywa się to " Doiczland ales gut " cechuje tą chorobę to że zapadają na nią osoby które były raz w gerlitz i się zachłysnęły "zachodem"
Podobno osoby na nią chorujące uważają że niemieckie g.... mniej śmierdzi...
Pierdzczysz krótkie kawałki smakuje mi niemieckie jedzenie z różnych przyczyn jedną z nich jest to ,ze jestem pochodzenia niemieckiego i przy tym ich sposób przyrządzania potraw ,prawie wszystko gotowane ,duszone ,mało smażeniny,nie ostre gładkie sosy to odpowiada memu słabemu zdrowiu,nie zachłystuję sie i nie napadaj chamsko prostacko na ludzi,których nie znasz ,kocham Bawarię,ich kuchnię ,stroje,czystość ,pracowitość,ogólny styl we wszystkim,kocham też i inne krainy i ludzi,wolno mi ,cenię nie tylko swoje ale i potrafię docenić innych a ty tylko w chamski spos,ób potrafisz pogardę okazywać ,broń Boże przed takimi wiecznie zgorzkniałymi typami co nic im nie podoba sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.