Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kaszanka, czy kiełbasa ??

~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 9:06
k1p napisał(a): Przepis na dobrą kaszankę:
Folię aluminiową delikatnie smarujemy oliwą i kładziemy na to kaszankę.
Kiełbasę kroimy wzdłuż, ale nie przekrawamy całkowicie. W nacięcie wkładamy żółty ser.
Później kładziemy na to kilka kawałków cebuli pokrojonej
w piórka i dwa, trzy paski czerwonej papryki. Obsypujemy przyprawą do grilla. Zamykamy folie, ale nie ciasno. Tak, żeby środku było powietrze. I na grilla na kilkanaście minut. Gwarantuję, że ten, kto lubi kaszankę, zje ze smakiem. Zamiast warzyw można dać też kwaśne jabłka.
Racja,ja robię z jabłkami zarówno kaszankę jak i wątróbkę [po berlińsku],pycha i niech żałosne ,zgorzkniałe typy żrą zapieczone tanie kiełbasy dla psa z ostra musztarda bo dalej nosa nie potrafią i nie umieja nic porzadnego zrobić i zjeść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
7 października 2015r. o 16:23
Decydując się na tak tłuste potrawy, warto zadbać o odpowiedni bilans reszty tłuszczów w organizmie. Wszystko, co warto zrobić, jest opisane w tym specjalistycznym artykule. Polecam: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11056
#Jackkk nieaktywny
7 października 2015r. o 17:38
Ja sezon zamykam w ostatnia sobotę października. Kiełbasa kupuję z domowego wyrobu, kaszankę również. Spożywam jedno i drugie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 19:07
~Grill Man napisał(a): oczywiscie ze ielbaska ale swojska! a jak sie znudzi to troszke kaszaneczki ale tez ze swiniobicia! nie polecam kupnych...
dobra tez jest cienka biala kielbaska np w lidl tzw bratwurst. nie polecam juz zamarynowanych miesiw bo sa strasznie slone i maja duzo chemi. karkoweczka, mielone miesko wolowe mmmmm pycha! a kaszanka w foli aluminiowej! polecam grill gazowy - mam taki i uzytkuje go 365 dni w roku! smak i zapach jak z weglowego a tylko pstryk i juz griluje... kopci tak samo tylko zdrowiej bez sadzy i innych zw chemicznych.
Przez cały rok jesz to samo,a może pierożki,kluseczki itp...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 października 2015r. o 19:16
Kaszanka, najlepszą jadłem w Gromadce :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tymoteusz1 niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 18:23
Mało jest lepszych sposobów na zanieczyszczenie organizmu, niż jedzenie takich rzeczy. Jeszcze jak się je podgrilluje i doda do tego piwo, to już mamy gotową bombę dla organizmu. Po tym nie zapomnijcie się oczyścić. Najlepiej działają naturalne metody, takie jak cytryna. Poczytajcie więcej w http://neera.pl/oczyszczanie-organizmu-cytryna/ i zadbajcie o to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E tam niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 20:42
Kaszanka z
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E tam niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 20:43
Cos mi temat uciekl.....a wiec kaszanka z watrobka.pyszota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza