Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AZARTSAT-UPC

~ niezalogowany
18 października 2015r. o 22:41
Wkrótce wszystko wróci do normy i wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TP-Link niezalogowany
22 października 2015r. o 10:12
mam wkoncu UPC, ale net przestal dzialac, jak stwierdzili to u nich jest ok tylko mój modem TP-Linka nie wspolpracuje z ich nich, najlepiej jakbym przeszla w calosci na ich usługi..... to specjalnie jest robione?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 10:28
~TP-Link napisał(a): mam wkoncu UPC, ale net przestal dzialac, jak stwierdzili to u nich jest ok tylko mój modem TP-Linka nie wspolpracuje z ich nich, najlepiej jakbym przeszla w calosci na ich usługi..... to specjalnie jest robione?


http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=99462&strona=last wpis drilla ;) mi pomógł ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 10:45
Nie wszyscy abonenci azart sat otrzymują dekodery. Czy ktoś wie jakie warunki trzeba spełnić aby dostać dekoder UPC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
22 października 2015r. o 11:01
Do odbioru pakietu podstawowego za 5 zł nie jest wymagany dekoder, tak więc posiadacze takiej usługi nie otrzymują dekodera UPC a TV nadal działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GG niezalogowany
27 października 2015r. o 23:38
§ 7.
1 Abonent może się domagać od Operatora zapłaty kar umownych.
1) w przypadku zwłoki w aktywacji w wysokości 0.1 abonamentu za każdy dzień zwłoki
2) w przypadku, gdy z przyczyn zawinionych przez Operatora, przerwa korzystania z usług :
a) trwała nieprzerwanie przez 24 godziny w tygodniu kalendarzowym – w wysokości 1/4 abonamentu,
b) trwała nieprzerwalnie przez 48 godzin w miesiącu kalendarzowym w – wysokości 1/2 abonamentu.
2 Suma kar umownych należnych Abonentowi ze wszystkich tytułów nie może przekroczyć kwoty abonamentu z jeden okres płatności

Jak dzwoniłam do operatora to powiedzieli że mogę składać reklamacje bo mam takie prawo a oni dopiero odpowiedzą mi na reklamacje. Chyba myślą że nie napiszę. To się okaże jak odpiszą na reklamacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wifi niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:26
jak skonfigurowac wifi bo nie moge sie zalogowac na http://192.168.0.1/

?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wqrwiony na UPC niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:36
~GG napisał(a): § 7.
1 Abonent może się domagać od Operatora zapłaty kar umownych.
1) w przypadku zwłoki w aktywacji w wysokości 0.1 abonamentu za każdy dzień zwłoki
2) w przypadku, gdy z przyczyn zawinionych przez Operatora, przerwa korzystania z usług :
a) trwała nieprzerwanie przez 24 godziny w tygodniu kalendarzowym – w wysokości 1/4 abonamentu,
b) trwała nieprzerwalnie przez 48 godzin w miesiącu kalendarzowym w – wysokości 1/2 abonamentu.
2 Suma kar umownych należnych Abonentowi ze wszystkich tytułów nie może przekroczyć kwoty abonamentu z jeden okres płatności
Pisałem do tych nieudaczników reklamację to pieniądze jakie mi mieli oddać to poszły niby na aktywację nieznanych mi usług. Sprawa tra już 2 miesiące a ja nie mam już sił do tej firmy.

Jak dzwoniłam do operatora to powiedzieli że mogę składać reklamacje bo mam takie prawo a oni dopiero odpowiedzą mi na reklamacje. Chyba myślą że nie napiszę. To się okaże jak odpiszą na reklamacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza