Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AZARTSAT-UPC

670
ramaj
17 października 2015r. o 17:44
~ napisał(a): ..... a nawet 29 kanalow polskich ze swojej anteny


No tak ,ale Eurosportu nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 17:50
Zgadza się,kablowkę mam tylko dla kanałów sportowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
17 października 2015r. o 18:00
~ napisał(a): ..... a nawet 29 kanalow polskich ze swojej anteny


No tak ,ale Eurosportu nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 18:22
ramaj napisał(a): Mi te dziady (UPC) odłączyły cyfrowy sygnał TV 22.09. tak ze miałem tylko kilka programów w analogu.Dopiero 13.10 przynieśli nowy dekoder i uruchomili zamówiony pakiet.Nie zapomnieli natomiast o rachunku za cały wrzesień i październik - tak jakbym miał bez przerwy ichnią TV.
Ten dekoder to junk nie do użytku,jakiś chiński odrzut ,a sterownie pilotem ....lepiej nie gadzać.U kogo np. chodzi podgląd na guide t.j. sprawdzanie programu TV.Wiele deklarownanych funkcji też nie działa.
Niech szlag trafi to całe UPC,chyba przeciągnę przez sciany kabel telefoniczny i przejdę do Netii.

Mi na początku też nic nie działało ale po wizycie technika wszystko chodzi jak trzeba.Na okablowaniu Azart-sat są pozakładane jakieś trójniki z filtrami które nie dają rady i dlatego tak się dzieje a po ich wymianie guide chodzi i pozostałe funkje dekodera też są dostępne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill - nie chciało mi się logować niezalogowany
18 października 2015r. o 9:48
Netia w bolesławcu działa jak krew z nosa - deklarują prędkość DO 50MB a w praktyce w niektórych lokalizacjach idzie wyciągnąć 20mb - przez 2 lata męczyłem się z netia na cieszkowskiego - prędkosc w porywach 6-7mb

W mieszkaniach często jest stara instalacja , po montowane filtry które np blokuje guide w dekoderach upc - a na azarcie służyły niwelacji śnieżenia programów
tak to wygląda - http://satmania.com.pl/a/001027/1.jpg
lub tak http://technetix.pl/images/HPF-85-SHSHRCL.jpg

takie filtry można śmiało zdemontowac w całym mieszkaniu - przez to lepiej net będzie śmigać i nie bedzie problemu z usługami

Do tego rozgałęźniki tego typu :
http://obrazki.elektroda.net/30_1256286960.jpg - przez to też usługi na żądanie mogą nie działać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bakobrody john niezalogowany
18 października 2015r. o 10:04
do mnie monter ma przyj s c 22giego z upc.zobaczymy co wymuśli i jak to bedzie działać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 października 2015r. o 13:15
~bakobrody john napisał(a): do mnie monter ma przyj s c 22giego z upc.zobaczymy co wymuśli i jak to bedzie działać

Jak przyjdzie ? Jak przyjdzie to napisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 22:40
Wkrótce wszystko wróci do normy i wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.