Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AZARTSAT-UPC

~ niezalogowany
2 października 2015r. o 16:50
ja mam niby 120 a prędkość dochodzi zaledwie do 30. sygnał tv co chwile się urywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbb niezalogowany
2 października 2015r. o 20:50
wymienili mi modem na modemo-router technicolor i co jakis czas wywala mi taki o to błąd w kazdje przegladarce "DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET" ktos wie jak temu zaradzic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~G ~~ niezalogowany
17 października 2015r. o 14:41
Od dwóch dni nie mam Internetu, taką metodą zmuszają do podpisywania kolejnych umów. Dobrze, że mam Internet z PLAY. Nawet nie można byłoby się poskarżyć i pożalić.

http://www.speedtest.pl/test/116492625
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 października 2015r. o 15:27
Na samym poczatku - nie jestem z zadnej z firm.
upc to badziew, syf, dno i 2 metry mulu...czekalismy ponad 2 tyg na kogos zeby zamontowal nowy sprzet. Ciagle telefony, ponaglenia, wizyty w siedzibie nic nie daly, wiec w akcje wlaczyla sie konkurencja z ktora od razu podpisalismy umowe. Instalacja sprzetu 2 dni pozniej, wszystko hula - internet, tv.

6 miesiecy za 2 zl, reszta 79 zl

internet do 50mb

Nazwy nie podaje - firma na "N"

Wszystkim majacym problemy polecam zrobic to samo - nie wazne z jaka firma

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
17 października 2015r. o 16:17
Mi te dziady (UPC) odłączyły cyfrowy sygnał TV 22.09. tak ze miałem tylko kilka programów w analogu.Dopiero 13.10 przynieśli nowy dekoder i uruchomili zamówiony pakiet.Nie zapomnieli natomiast o rachunku za cały wrzesień i październik - tak jakbym miał bez przerwy ichnią TV.
Ten dekoder to junk nie do użytku,jakiś chiński odrzut ,a sterownie pilotem ....lepiej nie gadzać.U kogo np. chodzi podgląd na guide t.j. sprawdzanie programu TV.Wiele deklarownanych funkcji też nie działa.
Niech szlag trafi to całe UPC,chyba przeciągnę przez sciany kabel telefoniczny i przejdę do Netii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 16:40
nie musisz przeciagać N-ia zrobi to za Ciebie,tu masz nr przedstawiciela 887-873-989 :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
17 października 2015r. o 17:21
A ja złożyłem wypowiedzenie w azarcie i już 1 listopada kończę współpracę z nimi...
Było fajnie zanim się nie sprzedali ale przyszła szpanera z zagranicy i sie wszystko popsuło .
kanały poznikały....internet zwolnił a czasami znika wogle a płacić trzeba wiec ja dziekuje....w Listopadzie kupie sobie druciaka i będę mieć za darmo 20 kanałów za darmo...dziekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 17:26
..... a nawet 29 kanalow polskich ze swojej anteny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza