Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AZARTSAT-UPC

~Ramaj niezalogowany
9 września 2015r. o 8:15
Czy ktoś ma TV z Netii ,ew. jak to działa,jak z jakością ( szczególnie HD) ?Liczę ,że 50 Mb neta i kupę kanałów można mieć w sumie za ok. 100 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 8:29
Poradzcie, gdzie zawrzeć umowę na sam internet ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
9 września 2015r. o 8:36
~ napisał(a): Poradzcie, gdzie zawrzeć umowę na sam internet ?

Mam Netię 50 Mb za 49,90 zeta chodzi OK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 9:44
~~1234 napisał(a):
Fajnie, że mają w planach ujednolicenie oferty. Pytanie co zrobią z tymi właśnie naciągniętymi już teraz ludźmi?

W BOK Azart/UPC można już zobaczyć nowe loga UPC, tak więce nie do końca jest to ciągle Azart.

To, że modemy wymieniają gratis, to łąski nie robią.. Te modemy są ich własnością i przeznaczone sa do zwrotu po zakończeniu umowy. Nie wiem jaki sprzęt dokładnie dają, ale powinien być razem z routerem WiFi, tak daje normalnie UPC. Jak dają modemy bez WIFI to będzie to kolejny wał:P


Jest 16 mb a nie 10 jak to piszesz.Sprawdź podłączenie,sprawdź czy nie zamówiłeś wolniejszego a później się wkurzaj.Nie sądzisz że jak zakładają wszystkim te same modemy i ja mam 16 a Ty 10mb to coś jest u ciebie nie tak....

Kanał DiscoveryTurbo Xtra czy macie? Miał być ,mam go na tej liście kanałów w każdym pakiecie a nie ma :(

Kolejny tzn jaki "wał" był wcześniej?
Poza tym dotychczasowe modemy były bez routera i nie było źle, więc o co cho..?

49zl za 10mbit zamiast 39zł za 16mbit jak było po staremu to jest WAŁ, WAŁ JAK CH**J a nie jakieś urojenie przerważliwionego człowieka!!! Oficjalna oferta UPC to 30mbit za 39zl, u nas na stronie azartu dają 10mbit.. Ktoś to kupił i podpisał? Jak tak to został nabity w butelkę, oszukany, zwałowany i naciągnięty. Teraz powinien po migracji dostać wybór, obniżka ceny abonamentu o 10zl albo zwiększenie prędkości do 30mbit bez zmiany ceny.

Przyjmowanie ludzi pod namiotem, wielogodzinne kolejki, chaos informacyjny - TO JEST TRAGEDIA a nie postęp!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 9:46
A modwmy są z wifi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbb niezalogowany
9 września 2015r. o 11:14
jakby ktos chcial wylaczyc wi fi w tym ubee i podlaczyc juz do modemu wlasny router to : https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006973
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
9 września 2015r. o 12:01
Chyba ~1234 jesteś trochę przewrażliwiony obecną sytuacją w kablówce. Trudno jeśli ktoś zawarł z kablówką nową i inną niż miał dotąd umowę na dostawę ich mediów.
Natomiast abonentom, ,którzy nie zmieniali warunków dotychczasowych umów, a ja do takich należę, nic się(oprócz wymiany modemów internetowych), nie zmieniło. Mając dotąd pakiet komfortowy TV i 16 Mb/s internet, dalej mam16 Mb/s internet i zapewniony ( na piśmie) pakiet dotychczasowych programów TV , także po dostarczeniu owego dekodera.
Nie zmienia to faktu, że nowy-stary operator wprowadza swoje modernizacje po "dziadowsku", w sposób lekceważący swoich abonentów - vide wczorajsza ich akcja na ul. Małachowskiego. Wyłączanie ludziom programów cyfrowych przed dostarczeniem owego dekodera, zmuszanie (swoistym szantażem) aby to abonenci zgłaszali się do "namiotu" po urządzenia do odbioru, mimo pisemnych umówień operatora z nimi na instalację w domach a także (podobno) niemożność odbierania programów z pakietu na kilku telewizorach jednocześnie ( bez dodatkowych opłat) jest jednostronną zmianą warunków dotychczasowych, (wiążących przecież) umów, jest bezczelnością... i to nazwałbym "wałem". Jest to jest zrobienie z dotychczasowych abonentów "kozłów ofiarnych" zmian właścicielskich i modernizacyjnych w AzartSacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NETIA niezalogowany
9 września 2015r. o 14:25
http://www.speedtest.net/my-result/4649144093
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima