Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak zapytał Romana o Gliniadę
~ten niezalogowany
29 lipca 2015r. o 20:06
A ja powiem tak. Jeden wart drugiego, a żaden niewart ani jednego głosu w jakichkolwiek wyborach. Egoiści nauczeni grać innymi dla osiągnięcia własnych celów i tyle. Prezydenta znam, więc wiem, czego można się spodziewać. Ale jego oportunista też pokazał twarz - nie będzie imprezy jak nie będzie wsparcia - medialny szum z tego powodu obliczony na własne korzyści - a jak się przypadkowo trafiła możliwość promocji - media w mieście - to nagle się da zrobić paradę w parę godzin i gratis! Dziwne podejście do tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 20:08
Roman -walka na trupy o stołek. Lickiewicz spalony w pracy, problemy ze swoją firmą i megalomania. Lijewska pacynka ratuszowego i tak sie kręci w tym skołowanym miasteczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 21:07
~ napisał(a): Roman -walka na trupy o stołek. Lickiewicz spalony w pracy, problemy ze swoją firmą i megalomania. Lijewska pacynka ratuszowego i tak sie kręci w tym skołowanym miasteczku.


Spokojnie,proszę się nie POdniecać.Ratusz i ja kontrolujemy wszystko.Kumacie-wszystko. :D ,i co nam zrobicie :D ,no co :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 21:51
~ napisał(a):
~ napisał(a): Roman -walka na trupy o stołek. Lickiewicz spalony w pracy, problemy ze swoją firmą i megalomania. Lijewska pacynka ratuszowego i tak sie kręci w tym skołowanym miasteczku.


Spokojnie,proszę się nie POdniecać.Ratusz i ja kontrolujemy wszystko.Kumacie-wszystko. :D ,i co nam zrobicie :D ,no co :D


Nic ! Przyjdzie kryska na Matyska!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
29 lipca 2015r. o 22:06
~Glinolud napisał(a):
~Maciek napisał(a): Syn Nowaka jest przedsiębiorcą w mieście i czynnym Glinoludem.


I nieczynnym politykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!!!!! niezalogowany
29 lipca 2015r. o 22:49
W budżecie miasta 40 tysięcy złotych to bardzo, bardzo małe pieniąądze, a glinida jest ,jeśli chodzi o dotychczasową promocję miasta wiele więcej warta. W paradzie gliniady bierze udział bardzo duża liczba uczestników. Niech ktoś inny spróbuje to zorganizować to zobaczy co mu wyjdzie i ile będzie kosztować. Gdyby to zlecić urzędnikom to 10x tyle by to wyniosło, a o efekcie końcowym lepiej nie mówić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żona prezesa niezalogowany
30 lipca 2015r. o 8:35
Ratuszowy to kawał cwela i takim już zostanie. Najgorszym w tym burdelu jest ta zgraja jego przydupasów, która chce kulturę w mieście tworzyć. Pani "dyrechtor"całą energię na pląsy przeznacza, więc gdzie tu miejsce na tworzenie kultury w miasteczku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 9:15
~ten napisał(a): A ja powiem tak. Jeden wart drugiego, a żaden niewart ani jednego głosu w jakichkolwiek wyborach. Egoiści nauczeni grać innymi dla osiągnięcia własnych celów i tyle. Prezydenta znam, więc wiem, czego można się spodziewać. Ale jego oportunista też pokazał twarz - nie będzie imprezy jak nie będzie wsparcia - medialny szum z tego powodu obliczony na własne korzyści - a jak się przypadkowo trafiła możliwość promocji - media w mieście - to nagle się da zrobić paradę w parę godzin i gratis! Dziwne podejście do tematu.

Po pierwsze to Pan Nowak tylko powiedział że nie będzie już robił imprezy za własne pieniądze. I wcale mu się nie dziwię. Za to co zrobił dla promocji naszego miasta powinniśmy go na rękach nosić. A tu jeden z drugim takie teksty wali że normalnie żal czytać.
A po drugie to o jakiej glinadzie człowieku pieprzysz. O tych kilku osobach, które w relacji TVP Info wysmarowały się gliną? Ty chyba nie wiesz co to jest Gliniada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza