Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak zapytał Romana o Gliniadę
~Ochlapani wazeliną niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:40
~UK napisał(a): Szacunek dla Prezydenta,jest Pan wielki :)


Ale dowaliłeś .Nie bądź frajer.Podpisz się to może coś ci skapnie z pańskiego koryta.Tam takich szanują .Zobacz jak sie wkupił w łaski sikawkowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henryk niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:45
Moze nowy przyjaciel na dworze cara jakis etacik dostanie w podzięce. Historia tego prezia zna takie przypadki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:45
Nowakowi rura zmiękla ! Wystraszył się że bez niego Święto Ceramiki będzie bardziej udane :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maciek niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:51
Pan Nowak się boi ze straci popularność, a po co przyszedł ze swoim synkiem? żałosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 23:32
~Aneta Opała napisał(a): Wielokrotnie , godzinami na kanapie i tarasie zastanawiałam się zco ich obu [ Bogdana i Mariusza] tak lubię . Dziś to jak Ogień i Woda. Ale bez jednego i drugiego nie ma Energii. Bogdan bardzo silny i Mariusz stanowczy . Obaj dumni i obaj na czele. No nie da się tego dziś pogodzić , ale obu coś się chce. Obu podziwiam ! Każdemu z nich chętnie pomogę i z każdym z nich zawsze jestem szczera. Zatem róbcie obaj swoje dobrze. Obaj wierzycie w swoje idee. Wiecie , gdzie się można spotkać przy winie. Życie toczy się dalej, a Wasza energia jest twórcza. Godzina późna, ale myśli krystaliczne: obaj macie rację! Obu Was stać na to , aby było MEGA! Ja trzymam kciuki za Was obu! sami mnie tego nauczyliście!


Anetko, napisałaś bardzo mądrze i z klasą.
Ubiegłej nocy Twoje myśli były krystaliczne, moje natomiast pełne emocji, żalu i rozpaczy, że kolejna społeczna inicjatywa jet niszczona i to rękami ludzi z nią związanych. Dzisiaj, kiedy emocje opadły, wiem, że nie miałam prawa oceniać Pana Lickiewicza, a tym bardziej radzić jak ma żyć. Dlatego w tym miejscu przepraszam Go i jednocześnie Ciebie za swój wczorajszy wpis.
Krystyna Juszkiewicz



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 23:40
~ napisał(a): Nowakowi rura zmiękla ! Wystraszył się że bez niego Święto Ceramiki będzie bardziej udane :D


a co zmiękło prezydialnym sikawkowym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~propozycja nie do odrzucenia niezalogowany
24 lipca 2015r. o 8:42
Panie Nowak , rób pan te gliniade za swoją kase a my panu pomożemy.Będziemy się za pana modlić./ tak chyba miała brzmieć propozycja sikawkowa /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Glinolud niezalogowany
24 lipca 2015r. o 11:17
~Maciek napisał(a): Pan Nowak się boi ze straci popularność, a po co przyszedł ze swoim synkiem? żałosne


Żałosny i zawistny to ty jesteś. Trzeba było byc na tej pseudo konferencji i zabrac głos a nie anonimowo sie wymądrzać. Syn Nowaka jest przedsiębiorcom w mieście i czynnym Glinoludem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.