Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak zapytał Romana o Gliniadę
~Alicja z krainy czarów niezalogowany
23 lipca 2015r. o 14:42
Roman to wyjatkowo prosta, żeby nie powiedzieć prostacka osobowość, ale skuteczna dla siebie jak narazie. Jego znaną metodą trzymania władzy jest skłócanie środowisk i rozwalanie wszystkiego co nie w jego interesach od środka. Pan jurny "sikawkowy" - już emeryt, którego społeczeństwo wzięło sobie na utrzymanie, dostanie w nagrodę trochę ochłapów a potem na drzewo. Nowak wije się jak rozdeptana glizda, ale on jeden to zrobił wygarnoł prawdę tym ratuszowym cwaniakom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
23 lipca 2015r. o 15:53
Dopiero teraz zauważyłem ,że koszt słynnych już niedźwiedzi to 20000 tyś + noclegi ( pewnie co najmniej dwa ) + wyżywienie koszt zabezpieczenia widowiska ( jeśli jest potrzebny ) stawka zamyka się w blisko 30 tyś zł . Myślę ,że za 40 tyś dogadaliby się . Więc cała głośna sprawa rozchodzi się o 10 tyś zł . Ewidentnie widać ,że władze miasta nie chcą gliniady w naszym mieście . Twierdzenie Pani Ewy ,że 17 tyś to dużo na taką imprezę a lekką ręką wydaje się ok 30 tyś na 6 osób gdzie przedstawienie trwa myślę ,że max 1.5 godz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 lipca 2015r. o 15:59
Ta cała dyskusja to kolejny dowód na to, że tzw. kulturą powinny zajmować się podmioty prywatne. Ewentualnie mieszkańcy powinni decydować, na jakie rozrywki idą ich pieniądze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
23 lipca 2015r. o 17:03
~ napisał(a): No jak się nie chce dogadać z miastem i np dkorzystać z promocji imprezy na plskatach miejskich to się potem samemu płaci. Jakoś to co tu napisane średno siè ma so wypowiedzi ośób również związanych z gliniadą nie koniecznie z Nowakiem. 0oza tym zastanawia mnie te 35 tys. skoro z innych źródeł jaskółki twierdziły że największa glinuada kosztowała ok 13000. A ponieważ tamto źródło udowodniło parę kĺamstw właścicieloei patentu jest jak dla mnie bardziej wiarygodne.


13 tys. kosztuje 2500 kg gliny, czyli około 1300 l

Jeśli Gliniada to sama glina to brawo za wyliczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
23 lipca 2015r. o 18:20
Ale was ratuszowy rozegral... I do tego posadzil obok siebie niedawnego przyjaciela Nowaka a teraz jak widac oponenta. I ten oponent z dumą zasiada i czuje sie wazny, bo mysli ze go ratuszowy docenia. Smiac mi sie z was chce i z wszystkich innych ktorzy tak wlasnie byli lub są rozgrywani... Przecie nie od dzis wiadomo, ze skloconym ludem latwiej sie manipuluje. Pieknie rozegrane, ale generalnie obrzydliwie panie ratuszowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lipca 2015r. o 19:40
myślę że wszelkie BnB czy inne ''gliniady'' są w tym grajdole niepotrzebne ...
wystarczy że mamy ''dni '' jednej i jedynej słusznej ''kultury'' i żadna inna jest tu absolutnie zbędna...

nie pamiętam dokładnie kwot jakie pewnego roku przeznaczono na ZHP a z drugiej strony na trzydniowe ''obchody'' tych całych ''dni'' ;)
za to włazidupstwo panie Roman życzę Panu jak najboleśniejszego ''upadku''

piszę jako ''po pierwsze -mieszkaniec''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:00
Falco-jestem za! Czekamy na abdykację pana umoczonego w trójkącie Łokietka-Zgorzelecka-Łokietka. Niebawem newsy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~UK niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:12
Szacunek dla Prezydenta,jest Pan wielki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza