Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PTAKI NIE MOGĄ LATAĆ

~ niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 14:26
~gamonie napisał(a): A ja przyprowadzę psychiatrę to przestaniecie pisać bzdury.
Psychiatra nie jest gamoniem i ma poczucie humoru :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JO niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 14:56
~@1 napisał(a): Za cienki jesteś.Dobrze odkarmiony kot jest nie tylko znakomitym łowcą,ale w momencie zagrożenia wie gdzie się schować by być bezpiecznym.A trofeum i tak przyniesie swojemu dobrodziejowi :P :D
Dobrze się składa,skórka z tłustego mańka,to coś wspaniałego na korzonki!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JO niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 14:56
~@1 napisał(a): Za cienki jesteś.Dobrze odkarmiony kot jest nie tylko znakomitym łowcą,ale w momencie zagrożenia wie gdzie się schować by być bezpiecznym.A trofeum i tak przyniesie swojemu dobrodziejowi :P :D
Dobrze się składa,skórka z tłustego mańka,to coś wspaniałego na korzonki!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blondynka w bikini niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:04
maniek -korzonek,ptak- nielot.co się tutaj dzieje,niech mi ktoś podpowie !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czarna w burce niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:21
show must go on bo chyba nie made in heaven?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZZZ niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:28
~blondynka w bikini napisał(a): maniek -korzonek,ptak- nielot.co się tutaj dzieje,niech mi ktoś podpowie !! !! !! !!
Ach,jak ja lubię bikini,a najbardziej na czarnowłosej!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:43
A mój ptak lata od lewa do prawa obijając się o nogi i co i nic mu nie jest :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 15:53
~ napisał(a): A mój ptak lata od lewa do prawa obijając się o nogi i co i nic mu nie jest :D :D :D :D :D
To chyba jakiś nielot,jak nie może wzbić się w górę!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima