Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Możliwe burze
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 15:45
~ napisał(a): mam nadzieję że będzie dużo piorunów a jeden trafi w moją sąsiadkę
Oj,czy aż tak sąsiadka nie miła?... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~etta niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 20:30
ech,obiecanki cacanki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 20:32
burze przyjda w weekend, wszystko na to wskazuje na dzien dzisiejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
15 sierpnia 2015r. o 16:41
Noo w końcu!
Spłuczka prawde ci powie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
15 sierpnia 2015r. o 17:32
A u mojego taty wczoraj podłoga i rury były suche. Albo dzisiaj musiały zwilgotnieć albo na mojej byłej wsi nic się nie działo. Ewentualnie klimat się zmienia i moja osobista stacja meteo już nie działa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 19:30
~ napisał(a): mam nadzieję że będzie dużo piorunów a jeden trafi w moją sąsiadkę

:D ona też pewnie tak myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 20:03
Na dzis burze mozna uznac za zakonczone, mozliwe ze jutro znow zagrzmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 20:17
A w Kruszynie ponoc byla nawalnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.