Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Towarzystwo wzajemnej adoracji
~Bolecnauta niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:54
Nie wiem co tym sądzić. Dla mnie żenada i hipokryzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
22 sierpnia 2015r. o 22:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:59
A ja mam to w d.upie :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 23:01
To przez 25 lat jeszcze was nie oświeciło że Solidarność to towarzystwo wzajemnej adoracji?
Za 20 lat dojdziecie do wniosku że UE to kalifat a na dzień dzisiejszy udajecie że nie widzicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 23:25
niezłe towarzcho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~widz niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 23:34
To jest solidarnosc?. To jakas kpina!!! Nawet solidarnosc car zawlaszczyl aby sie nie buntowali. Teraz widac ze spór w BOK skazany byl na niepowodzenie. A gdzie pracownicy? Napluliscie im w twarz. WSTYD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleslawianin niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 0:11
Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Gdzie region Solidarności? Czy to uznają? Wierzę ze nie skoro nie bylo przedstawiciela. Czy zatem nazwa i symbol Solidarności nie zostały nadużyte? To ma być organizacja dla pracowników czy salonowców i dyrektorów?
Z pozdrowieniami dla pracowników BOK. Żal mi was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anzelm niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 9:07
Poprzez takie wydarzenia Solodarnośc ,za kilka lat, skończy jak Polska Zjednoczona Partia Robotnicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza