Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~ niezalogowany
12 lutego 2010r. o 19:43
aaaaaaaaaaa!! jeszcze jedno jak się tam będziecie przenosić to ja już będę kierownikiem i znowu będziecie mieli problem
:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adaś niezalogowany
12 lutego 2010r. o 19:44
praca tam nie jest wcale taka kolorowa...
trzeba swoją normę od Kocham Bolec.Info ić:) i przy tym nieźle się narobić!!
A i mistrzowie którzy Cię pilnują nie są ludzmi, tylko naganiaczami.
Nie życzę nikomu trafienie do tego zakładu z taką "kumpelską obstawą".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ądaś niezalogowany
12 lutego 2010r. o 20:00
z tej Twojej wypowiedzi, mogę wnioskować że jesteś "biurokratą", siedzisz w akwarium, naszaj-klasy nie opuszczasz bo coż robić z takim stanowiskiem... hehe xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2010r. o 20:09
Co mnie obchodzi za co wyleciał wózkowy,ok zasłużył ale my tu mówimy o ludziach którzy zostali i pracują i o tych co pracowali...i nie pieprz cwaniaczku z akwarium o przynoszeniu jakichś podań o zwolnienie bo ludzi pracujących i tak jest mało w porównaniu z tymi nierobami co tam siedzą,pewnie jesteś jednym z nich...pracuje tam nadal i widzę co jest ,jedna wielka prywata,nikt nie liczy się z pracownikiem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2010r. o 20:14
Adaś coś Cię boli ....., albo się wyrzygaj a jak nie pomoże to do lekarza, jestem od niedawna i mam takie spostrzeżenia ale nie chciałbym z Tobą pracować :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś z LP :-) niezalogowany
12 lutego 2010r. o 21:56
Adaś czy jak ci tam kim ty w ogole jestes ?? Niektorzy i tak sie domyślają (MM),wiec jak masz jaja to napisz kim jesteś a nie siedzisz przed tym kompem i pier...sz takie glupoty ze az ŻAL. Ja pracuje w LP i jak narazie nie narzekam jak dla mnie jest ok a ty w dupie byles gowno widziales :P przepracowales tam miesiac z dojazdami i teraz pieprzysz farmazony na innych. WG znam BARDZO dobrze i nie pozwole powiedziec na niego ani jednego zlego slowa bo Pozabijam !! PO tez jest wporzadku i zawsze go szanowalem wiec jak masz jeszcze cos ciekawego do powiedzenia to badz facetem i powidz to tym osobom prosto w oczy !! ja na tym spotkaniu tez z checia bede :) Z mojej strony to bedzie wszystko co chcialem powiedziec pozdro dla ludzi z LP i dla bardzo ładnej K.W :* do poniedzialku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2010r. o 22:22
no,ludzie!lie zarabiacie??dwa tysiaki?trzy?nie ciskajcie się tak!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lovik-Manpower niezalogowany
13 lutego 2010r. o 0:13
A ja tam pracuje 5 miesiecy i uwazam,ze jest spoko a nawet ,ze jest bardzo dobrze pod kazdym wzgledem . Co do podpier....nia no jak ktos okrada zakład to dziwne zeby nie podpi.... lic ,wyniesli by wszystko i nikt miałby nic nie mówic :) dobre,co do W.G wporzadku goscu a zreszta jak wszyscy tam .Ja nie zarabiam ani 2 ani 3 tys tylko 1 tys ale to nie jest czyjas wina
no i zawsze mozna sie zwolnic jak sie komus nie podoba,nie zauwazyłem tez zeby ktos kogos poganial lub zeby były jakies inne problemy a przedewszystkim nowy nie musi robic za starego jak czesto sie zdarza w innych zakładach a pozatym jestem zdziwiony,ze wogole taki temat i taka nagonka na taki dobry zakład,tylko zament sieja i mącą ludziom w głowach i psuja dobra atmosfere a mowienie i spekulowanie ,ze to pisze ten czy tamten jest bez sensu i tylko krzywdzi nie winnych ludzi. Ludzie ze swieca szukajcie takiego dobrego zakłdu :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.