Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 17:33
dalej lipa , internet zrywa, technik stwierdził że są problemy na linii, ogólnie podczas wizyty w centrum UPC uważają że żadnej awarii nie mam, na koniec tylko poinformowali technika że problem jest niestety u wielu klientów na rejonie i jednak coś jest jak awaria .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~U.zytkownik tv kablowej niezalogowany
27 października 2015r. o 17:34
1. jak można żądać od mieszkańca lokalu w którym będzie wymiana sprzętu do odbioru TV aby wszyscy byli w domu od 9 rano do 20 wieczorem?Czy nie można tego zorganizować lepiej.
2. Azart Sat nadawał fale radiowe zgodnie z wykazem i tysiące mieszkańców korzystało z tego.Obecnie zostaliśmy pozbawieni radia w szczególności ci którzy posiadają odbiorniki przystosowane do anteny z kabla TV
3.Dlaczego dzwoniąc do kablówki w Bolesławcu zgłasza się za każdym razem upc Katowice?
4.Jak długo jeszcze będziemy mieli przerwy w dostępie internetu,bo jak do tej pory zdaża się to kilkanaście raz dziennie?
Uważam,że ta firma nie jest przygotowana dobrze do tej operacji i wprowadza wielki bałagan w naszym codziennym rytmie pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja3 niezalogowany
27 października 2015r. o 18:04
no niestety nie ma poprawki w necie, awaria nie usunięta. Ledwo zasiadłam i już połączenie zerwało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8349
#niepasujetu nieaktywny
27 października 2015r. o 18:36
QRWA to jakaś kpina.... yebać taki net.... póki co chyba zostaje mi korzystanie z darmowego aero2 wolne ale chula bez problemów... jak się okaże że toi celowe żeby zmienić na normalną umowę to %^%&&(&* !!!! zasr.ane UPC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
27 października 2015r. o 19:14
Kupić modem lub router obsługujący LTE i starter Play Internet na Kartę. Net bez limitu macie za 45 zł miesięcznie bez umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 21:45
niepasujetu napisał(a): jak się okaże że toi celowe żeby zmienić na normalną umowę to %^%&&(&* !!!! zasr.ane UPC


Dochodzę do takiego samego wniosku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
27 października 2015r. o 21:58
UPC traktuje swoich abonentów tak jak onegdaj PO swoich wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 23:00
Nightmare napisał(a): Kupić modem lub router obsługujący LTE i starter Play Internet na Kartę. Net bez limitu macie za 45 zł miesięcznie bez umowy.


Da się taniej, za 15pln miesięcznie bez umowy:P Ale jest lipa wieczorami z LTE nadawanym w centrum z kościoła;) Chyba, że nie przeszkadza komuś ping nawet 500ms
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza