Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~ niezalogowany
28 października 2015r. o 20:05
Ci którzy podpisali nowe umowy z UPC , mają usługę bez zakłóceń...problem mają klienci AZART SAT którzy pozostali na warunkach starych i są obecnie klientami UPC .... tak można wnioskować po większości wpisów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2015r. o 20:11
~ja3 napisał(a):
~ napisał(a): TV MAX HD internet 60Mb/s działa aż miło i nie ma żadnych problemów :P :P :P

Na jakiej ulicy niby tak smiga

A na Żwirki i Wigury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
28 października 2015r. o 21:37
Matyjak napisał(a):
Nightmare napisał(a): Kupić modem lub router obsługujący LTE i starter Play Internet na Kartę. Net bez limitu macie za 45 zł miesięcznie bez umowy.


Ale tam chyba są jakieś limity


100GB oficjalnie później lejek 1mbit. Tańsza alternatywa (15zl/miesiac) 100GB i lejek do 2mbit (w RedBullMobile). Realnie ludzie ciągną do około 200GB zanim dostaną lejek.

http://forumplay.pl/showthread.php/21991-Ile-GB-danych-pobrai%C5%9Bcie-w-ostatnim-miesi%C4%85cu/page16

Generalnie płacenie za neta na kartę w Play 45pln/miesiąc to głupota. W RBM mamy to samo na tych samych nadajnikach z lepszym lejkiem za 15zl na miesiac... tak jakby 15zl bo realnie to jest 50zl na 100dni. Jak ktoś poszuka starej karty to ma 50zl na 150dni. Pakiet Darmowe LTE jest bezpłatny czyli kasa zostaje musimy ciagle przedłużać wazność konta po 50pln raz na 100/150 dni.

Internet na kartę Play to 45pln opłacania pakietu.. zmień to chłopie na RBM bo szkoda forsy. Przynajmniej do czasu jak nie wycofają oferty.. Przypominam, RedBullMobile-9 takie coś potrzeba. Starter na stacji to 9pln i z bani.

Niestety nadajnik "Rączki" wieczorami jest przeciążony i ping potrafi mocno rosnąć.

Ja to wybrałem zamiast UPC do czasu, aż się sytuacja w UPC/Azart nie uspokoi:P

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2015r. o 7:26
~ napisał(a): Ci którzy podpisali nowe umowy z UPC , mają usługę bez zakłóceń...problem mają klienci AZART SAT którzy pozostali na warunkach starych i są obecnie klientami UPC .... tak można wnioskować po większości wpisów


O co mniej więcej chodzi? Pozostając na starych warunkach "dostaję" inny sygnał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
29 października 2015r. o 7:31
Coś w tym chyba jest. Nie mam umowy z UPC a net przerywa cały czas, żadnego filmu nie idzie oglądać o graniu można zapomnieć. Dzwoniłem złożyć reklamację i gość powiedział, że rzeczywiście jest słaby sygnał. Dzwoniłem w niedzielę gość z serwisu ma przyjść dopiero jutro. Zobaczymy co powie.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2015r. o 8:15
Ja zgłaszam reklamację a oni mi proponują podpisanie z nimi umowy. Serwisant ma przyjść najwcześniej 3-4 listopada. Chore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja3 niezalogowany
29 października 2015r. o 8:39
~ napisał(a):
~ja3 napisał(a):
~ napisał(a): TV MAX HD internet 60Mb/s działa aż miło i nie ma żadnych problemów :P :P :P

Na jakiej ulicy niby tak smiga

A na Żwirki i Wigury

to zazdraszczam :P ja znów dostałam info od upc ze znow sa zaklocenia w sygnale. hmm jest gorzej niż było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja3 niezalogowany
29 października 2015r. o 8:41
~ napisał(a): Ci którzy podpisali nowe umowy z UPC , mają usługę bez zakłóceń...problem mają klienci AZART SAT którzy pozostali na warunkach starych i są obecnie klientami UPC .... tak można wnioskować po większości wpisów

jako stary klient azart sat, podpisałam nowa umowe z upc czekam az podłączą i dam znac czy rzeczywiscie bedzie smigac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.