Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~A.Krajowej niezalogowany
29 października 2015r. o 11:11
~ja3 napisał(a):
~ napisał(a): Ci którzy podpisali nowe umowy z UPC , mają usługę bez zakłóceń...problem mają klienci AZART SAT którzy pozostali na warunkach starych i są obecnie klientami UPC .... tak można wnioskować po większości wpisów

jako stary klient azart sat, podpisałam nowa umowe z upc czekam az podłączą i dam znac czy rzeczywiscie bedzie smigac.


Śmiga bez zarzutu...............zrywanie neta po kilkanaście razy na godzinę. Ju pi si ( Ju = yebać ich wytrwale ! )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A.Krajowej niezalogowany
29 października 2015r. o 11:11
~ja3 napisał(a):
~ napisał(a): Ci którzy podpisali nowe umowy z UPC , mają usługę bez zakłóceń...problem mają klienci AZART SAT którzy pozostali na warunkach starych i są obecnie klientami UPC .... tak można wnioskować po większości wpisów

jako stary klient azart sat, podpisałam nowa umowe z upc czekam az podłączą i dam znac czy rzeczywiscie bedzie smigac.


Śmiga bez zarzutu...............zrywanie neta po kilkanaście razy na godzinę. Ju pi si ( Ju = yebać ich wytrwale ! )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lipa niezalogowany
29 października 2015r. o 12:13
Dzwoniłem przed chwilą zgłosić częste zrywanie internetu.Pani powiedziała że problem jest już wielokrotnie zgłaszany i występuje na dużym obszarze. Technicy wciąż pracują nad rozwiązaniem problemu. Pani też nie potrafi powiedzieć jak długo będą przebiegać prace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ jeszcze słowo niezalogowany
29 października 2015r. o 12:18
To normalna kwestia.
Automatycznie ustawiaj polaczenia nie recznie.
Automatycznie musi się udać.

.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ jeszcze słowo niezalogowany
29 października 2015r. o 12:19
To normalna kwestia.
Automatycznie ustawiaj polaczenia nie recznie.
Automatycznie musi się udać.

.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
29 października 2015r. o 17:51
Czy komuś z ulicy Staroszkolnej i okolic działa wolno Internet??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Qwerty niezalogowany
29 października 2015r. o 18:22
Czy można sprawdzić np przez Internet do kiedy mam umowę z UPC??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 października 2015r. o 18:27
podobno awaria usunięta z restartami modemów ,
rejony Bielska oraz Rynek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.