Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jurorzy "Mam Talent" zachwyceni występem Irka Suszka
~ta niezalogowany
12 września 2015r. o 20:44
Nie wiem, czy chciałbym jeść pizzę, która zamiatała podłogę, ale gościu ma talent. Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2015r. o 21:05
to tak samo jak byś jadł chleb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mrrry niezalogowany
12 września 2015r. o 22:48
Jakie występy taki program
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~soldat niezalogowany
13 września 2015r. o 1:04
Brawo Irek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
13 września 2015r. o 1:20
Irek, super!
Madzia też super na widowni wyglądała i kibicowała :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chłopakl ma talent niezalogowany
13 września 2015r. o 8:38
Chłopak ma talent a przy tym rozbawia.

A wyżej wymieniona Madzia - no coz, wyglądało to tak, jakby się chciała na siłe wylansować "na plecach" swojego ukochanego. Wyskoczyła na scene, potem wparowała do Prokopa i Holowni a oni do niej z tekstem typu" Czego tu chcesz?" haha. Żenada jak dla mnie.

Irkowi kibicuje! :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MADZIA niezalogowany
13 września 2015r. o 10:33
~Chłopakl ma talent napisał(a): Chłopak ma talent a przy tym rozbawia.

A wyżej wymieniona Madzia - no coz, wyglądało to tak, jakby się chciała na siłe wylansować "na plecach" swojego ukochanego. Wyskoczyła na scene, potem wparowała do Prokopa i Holowni a oni do niej z tekstem typu" Czego tu chcesz?" haha. Żenada jak dla mnie.

Irkowi kibicuje! :]

Nie jest moim obowiązkiem się nikomu tłumaczyć po co i dlaczego to zrobiłam.
Zazdrośniku zwyczajny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LOLKA niezalogowany
13 września 2015r. o 12:26
Madzia ma zwyczajnie parcie na szkło...:D Irkowi kibicuję a Madzi radziłabym opanować emocje kolejnym razem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza