Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bakterie w Termach Bolesławiec
~okoń niezalogowany
21 września 2015r. o 18:28
Pobudowali tyle tych basenów ze połapać się nie mogą.
Teraz pewnie zasypią jakąś chemią ze dopiero skóra będzie piekła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 18:39
ponoć już raz ludzi popaliło, i jak wieś niesie nawet samego prezydenta :)
proponuje rozdawać kombinezony przed wejściem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 18:51
~ napisał(a): ponoć już raz ludzi popaliło, i jak wieś niesie nawet samego prezydenta :)
proponuje rozdawać kombinezony przed wejściem :P
Jaka wieś niesie prezydenta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
21 września 2015r. o 19:56
Łukaszku trzeba by kogoś zwolnić za złe wyniki wody!!!!!!!!A może uderzysz ręką w stół i sam przyznasz się do tego że jesteś beznadziejnym kierowniczkiem i odejdziesz......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MartaE niezalogowany
21 września 2015r. o 21:00
~Krysia napisał(a): Panie Prezydencie kiedy będzie można na termach spa zaznać ciszy i relaksu bo juz bylam 2 razy i pani prowadziła ćwiczenia w wodzie i bardzo głośno krzyczała i muzyka grała a to obiekt publiczny na którym powinien panować spokój i cisza. Zglaszakam to panią na kasie ale one obiecują ze coś się zmieni i do dziś nic. Kierownik mówi aby nie przychodzić w tych godzinach, a ja mówię ze termy mają służyć nam mieszkańcom a nie kierownikowi. Proszę o interwencję.

W pełni się zgadzam. Trudno w tym czasie korzystać z basenu, bo większość basenu jest zajęta przez panie cwiczące aqua aerobic. Za wejście w tych godzinach powinna być jakaś zniżka, albo basen powinien być w tych godzinach zamknięty. Wizyta na basenie w czasie tych zajęć to strata pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
21 września 2015r. o 21:54
Pani Krysiu i Pani Marto. Na stronie Term znajduje się szczegółowy grafik i tam są wskazane dni i godziny kiedy te głośne zajęcia się odbywają. Sama z nich korzystam i sporo kosztują. Wystarczy przyjść na basen o innej godzinie - zajęcia trwają ledwie 45 minut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2015r. o 1:09
A ja mam pytania: dlaczego dopiero teraz cokolwiek słychać o takich złych wynikach ? Czy klienci byli informowani o takich wynikach , od kiedy sanepid podał info dla "Term"? Bakterie jeśli były (albo jeszcze są) załapały osoby nieświadome tego...i co teraz??? Co z tym nakazem zamknięcia term, o którym ktoś tu pisał? Czy to prawda? Jesli tak, to co na to prezes i odpowiedzialny Sanepid?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nn~ niezalogowany
22 września 2015r. o 9:46
Ja byłam na basenie 2 dni przed kontrolą Sanepidu i jakos nie mam żadnej bakterii,fakt że raz w jacuzzi woda parzyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.