Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kasprzyk radnym tylko na chwilę?
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 0:43
~Erni napisał(a): Zawsze, co by nie było - będzie źle. Wojtek jest osobą ambitną, dużo działa, więc trzeba go jak najszybciej zlikwidować... Dobrze rozumiem obecną sytuację? Ludzie, zajmujecie się kompletnymi głupotami! Tym, gdzie ma żonę, córkę, siostrę...Oceniajcie go z działań, a nie z życia prywatnego!!! Dajcie młodemu, który tak wiele już osiągnął szansę. On na nią w zupełności zasługuje. Serdecznie pozdrawiam.


Fakt, jest ambitny. Ale gdzie on działa? Co zrobił dla ludzi? Jeśli tak dużo, to proszę o jakieś przykłady. Poważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 0:45
~Kamil napisał(a): Nie ma już o czym pisać, to trzeba coś znaleźć bo by się nie było "typowym Polakiem".. Dajcie mu szansę ludzie. Gościu młody, ambitny i pewnie już niektórzy zapomnieli jak wiele zrobił gdy był wcześniej radnym


Co takiego? Został wybrany z listy PO, załatwił sobie robotę w miejskiej spółce, porzucił kolegów z platformy i przeszedł do Romana, a później przez kilka miesięcy był klakierem. Tyle zrobił. Coś pomijam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On Uk niezalogowany
24 września 2015r. o 2:34
nie znam sie ale to jakies chore, skoro jest zameldowany w boleslawcu to jest ok i nie wazne gdzie przebywa i mieszka bo ja jestem 4 rok w uk a zameldowany jestem w boleslawcu i nikt mi nie odbiera prawa wyborczego.Moge isc i zaglosowac na Pana x czy h bez roznicy a nie mieszkam przeciez tutaj skoro mam takie prawo to chyba osoba zameldowana w boleslawcu ma tez prawo startowac w wyborach liczy sie meldunek.moze sie myle ale ludzi troszke ponosi .pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 września 2015r. o 2:43
Przepisy mowia co innego - wazne jest gdzie kandydat na radnego mieszka w dniu wyborow, a nie gdzie jest zameldowany.

Jezeli ktos od 4 lat mieszk w uk to co moze wiedziec o tym co trafi mieszkancow konretnej dzielnicy nawet jesli t jest zameldowany??

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luki niezalogowany
24 września 2015r. o 4:01
~ napisał(a):
~Kamil napisał(a): Nie ma już o czym pisać, to trzeba coś znaleźć bo by się nie było "typowym Polakiem".. Dajcie mu szansę ludzie. Gościu młody, ambitny i pewnie już niektórzy zapomnieli jak wiele zrobił gdy był wcześniej radnym


Co takiego? Został wybrany z listy PO, załatwił sobie robotę w miejskiej spółce, porzucił kolegów z platformy i przeszedł do Romana, a później przez kilka miesięcy był klakierem. Tyle zrobił. Coś pomijam?


W sumie to pomijasz to że koledzy z PO porzucili jego bo słusznie zauważył co czarny powinien, pominales też wymienić rzeczy które Ty zrobiłeś dla tego miasta... Emem a czy to nie jest tak samo że jak ktoś mieszka, załóżmy, w Krakowie... Skąd może wiedzieć co trapi mieszkańców Bolesławca?
Mój Wójt mieszka w Bolesławcu a to tyle samo co do Osiecznicy... Jest dobrym Wójtem mimo to. Albo czy jak ktoś całe życie robił "w glinie", albo był dj'em, albo mamą wychowujacą dziecko, to tak obiektywnie, co może wiedzieć o rzetelnym dziennikarstwie?
Czepiacie się małe zawistne ludki a Ciebie Emem zawsze miałem za człowieka bardziej zdystansowanego, mądrzejszego i obiektywnego... Cóż, pomyłka. Przepraszam że to powiedziałem ale tak czuję...

Psy szczekają- karawana idzie dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On Uk niezalogowany
24 września 2015r. o 4:11
Ale ktos go wybral?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 6:20
BloodYT napisał(a): Witam, według mnie pan Wojciech to bardzo inteligentny i porządny gość, miałem okazje się spotkać z panem Wojciechem
i zasługuje na radnego miasta.


No i jeszcze sprytny;) jeżeli to prawda co piszą, to zasługuje ale na bycie radnym w Osiecznicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 6:45
~Emilia napisał(a): Uważam, że to najlepszy wybór ;) bardzo przyjemny i pracowity człowiek. Pozdrawiam. Nie wiem dlaczego ludzie zawsze nienawidzą ludzi z aspiracjami. .. może przez zazdrość ?!

Emiljo lemingu oczadzony, bo aspiracje którymi jesteś zachwycona dotyczą tylko kariery tego Pana a nie dobra miasta i to ludzie uczciwi czują na odległość. Tylko ty tego czucia jesteś pozbawiona czyli o czadzona. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.