Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kasprzyk radnym tylko na chwilę?
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:29
Nie ładnie, nie ładnie...
Radny Kasprzyk jako motto swojej kampanii na radnego miał mówić , że jest sąsiadem, człowiekiem z osiedla najlepszym kandydatem, jedynym , którego popiera Piotr Roman Jeżeli to jest prawda, że mieszka w Osiecznicy ze swoją kobietą to co? To znaczy, że kłamał swoich wyborców? To znaczy, że nowe wybory?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emilia niezalogowany
23 września 2015r. o 21:45
Uważam, że to najlepszy wybór ;) bardzo przyjemny i pracowity człowiek. Pozdrawiam. Nie wiem dlaczego ludzie zawsze nienawidzą ludzi z aspiracjami. .. może przez zazdrość ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14096
#BloodYT nieaktywny
23 września 2015r. o 21:48
Witam, według mnie pan Wojciech to bardzo inteligentny i porządny gość, miałem okazje się spotkać z panem Wojciechem
i zasługuje na radnego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pionier niezalogowany
23 września 2015r. o 21:50
Przyglądając się całej sytuacji mogę zapytać o jedno... czysty atak polityczny?Wojtek jest po prostu za dobrą postacią. Za bardzo się udziela, zbyt wiele sie wychyla i dlatego PO robi zmasowany atak?

Radny Mucha? Szkoda gadać... To jest dopiero postać wielofrontowa? Leci pod wiatr?

Pamiętacie jak był blisko Burniaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:55
~Emilia napisał(a): Uważam, że to najlepszy wybór ;) bardzo przyjemny i pracowity człowiek. Pozdrawiam. Nie wiem dlaczego ludzie zawsze nienawidzą ludzi z aspiracjami. .. może przez zazdrość ?!


O zazdrości już pisałaś Ana...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:01
~Pionier napisał(a): Przyglądając się całej sytuacji mogę zapytać o jedno... czysty atak polityczny?Wojtek jest po prostu za dobrą postacią. Za bardzo się udziela, zbyt wiele sie wychyla i dlatego PO robi zmasowany atak?

Radny Mucha? Szkoda gadać... To jest dopiero postać wielofrontowa? Leci pod wiatr?

Pamiętacie jak był blisko Burniaka?


Faktycznie jest za dobry. No i wielobarwny. Chodzi jednak o to, by swoją aktywność wykazywał w miejscu zamieszkania...faktycznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Erni niezalogowany
23 września 2015r. o 22:12
Zawsze, co by nie było - będzie źle. Wojtek jest osobą ambitną, dużo działa, więc trzeba go jak najszybciej zlikwidować... Dobrze rozumiem obecną sytuację? Ludzie, zajmujecie się kompletnymi głupotami! Tym, gdzie ma żonę, córkę, siostrę...Oceniajcie go z działań, a nie z życia prywatnego!!! Dajcie młodemu, który tak wiele już osiągnął szansę. On na nią w zupełności zasługuje. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bury niezalogowany
23 września 2015r. o 22:14
Tu chodzi nie o to kto skąd startuje, a gdzie mieszka, tylko o to że radny Kasprzyk okłamywał wyborców, mówiąc że jest sąsiadem z osiedla, czego z kolei radny Fecyk nie robił . PO nikogo nie chce wyrzucać, bo wszystko zaczęło się od internetowego komentarza oszukanego wyborcy, a ze strony platformy nie było żadnego wniosku o uchylenie mandatu. Wszystko zaczęło się dziać na linii Kasprzyk (Roman)-Mucha, PO nic nie ma tu do gadania bo to przecież opozycyjna mniejszość która w radzie miasta i tak nie ma nic do gadania, bo ludzie od Romana mają i tak 13 na 21 mandatów, czyli bezwzględną większość (50% + jeden głos).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza