Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od mrzonek
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 23:04
~ napisał(a):
~ napisał(a): Podobno pan Małkowski też podniósł rękę przy głosowaniu za takim właśnie projektem,więc dlaczego teraz skomli???nie rozumiem tego pana,a co do budynku dawnego "Mieszko" to jak tam zrobić szkołę skoro nie ma ani boiska,ani placu zabaw,które podobno są podstawą jeśli chodzi o jakąkolwiek szkołę?


Jak się czegoś nie rozumiesz to nie reaguj agresją. Tak więc za jakim projektem głosował? Wyjaśnij. Po drugie, co powiesz o wywaleniu takiej kasy w błoto?
A boiska są, 100m. dalej na Gimnazjum na Polnej.
Czy zauważyłeś(-łaś) coś agresywnego w mojej wypowiedzi??? To może niech dzieci z Pijarów też korzystają z boiska sąsiedniej szkoły?(skoro twierdzisz,że tak można)albo w ogóle się tam przeniosą,a swoją szkołę przekażą niepełnosprawnym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 23:15
Co do agresji, to skomli pies, a nie człowiek. Po drugie pomysłów jest wiele, ale tu trzeba współpracy miasta i powiatu. Pan Maciej pokazał, że działania tych dwu obozów władzy nie tylko blokują rozój miasta, ale są wręcz szkodliwe nie tylko w tym temacie. Zaprzeczysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
28 września 2015r. o 7:02
Dobrze że pan Małkowski szczypie władzę,ale tych jego pomysłów to ja by nie brał poważnie :szkoła specjalna w DH Mieszko - gość nie wie o czym mówi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
28 września 2015r. o 7:15
~Ramaj napisał(a): Dobrze że pan Małkowski szczypie władzę,ale tych jego pomysłów to ja by nie brał poważnie :szkoła specjalna w DH Mieszko - gość nie wie o czym mówi.


A mial pan dluzej do czynienia z osobami niepelnosprawnymi? W koncu mielibysmy blisko wszędzie, bez mordowania sie z transportem. Niech pan uwierzu, propozycja p. Macieja któremu dziekujemy za zwrocenie uwagi, nie jest przypadkowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--:)-- niezalogowany
28 września 2015r. o 9:45
Popieram w całości Pana Małkowskiego - w zakresie nagłaśniania takiego marnotrawienia pieniędzy publicznych. Kilka lat temu też była taka sprawa z "projektem" opodatkowania wody deszczowej w mieście. Spółka miejska PWiK zrobiła za grube pieniądze całą dokumentację dot. wody deszczowej, P.Prezes pewnie i za to dostaje co roku premie od P.Prezydenta a dokumentacja w szafie i pewnie nikt nigdy za to nie odpowie, że na dziś już bezużyteczna - a deszczówka jak płynęła tak płynie. Może jakiś redaktor by się i tym zajął ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ob. niezalogowany
28 września 2015r. o 10:57
~Ramaj napisał(a): Dobrze że pan Małkowski szczypie władzę,ale tych jego pomysłów to ja by nie brał poważnie :szkoła specjalna w DH Mieszko - gość nie wie o czym mówi.
Lepiej biblioteka?- żal d... ściska ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
28 września 2015r. o 11:30
~rodzic napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Dobrze że pan Małkowski szczypie władzę,ale tych jego pomysłów to ja by nie brał poważnie :szkoła specjalna w DH Mieszko - gość nie wie o czym mówi.


A mial pan dluzej do czynienia z osobami niepelnosprawnymi? W koncu mielibysmy blisko wszędzie, bez mordowania sie z transportem. Niech pan uwierzu, propozycja p. Macieja któremu dziekujemy za zwrocenie uwagi, nie jest przypadkowa.


Chyba się nie zrozumieliśmy.Jestem jak najbardziej za taką lokalizacją,aby niepełnosprawne dzieci ich ich rodzice mieli jak najdogodniej.Miałem na uwadze sam budynek DH Mieszko,który kompletnie nie nadaje się na tego rodzaju placówkę,a koszt jego adaptacji pewnie byłby wyższy niż budowa nowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
28 września 2015r. o 11:52
Mi się pomysł podoba. Dzieciaki będą w centrum. Nie da się tego zrobić po taniości i bezkosztowo. Na pewno nie będzie to kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów. Myślę że 3-4 mln. Tak czy siak jakiś budynek trzeba będzie przystosować. Są tam duże powierzchnie, winda może być no i dostęp do wszystkich atrakcji o jakich mówił radny. Pomysł wart rozważenia a nie że już zadecydowano. Decyzje podejmie starosta, ale on on podejmuje decyzje w tej sprawie o wielu wielu lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.