Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od mrzonek
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 9:08
~ napisał(a):
~laik napisał(a): Czy ja dobrze czytam ze właśnie wyje..no ponad 200 patyków w kosmos?


Niestety, ale widać starosta i prezio mają niezłych dupowławzów którzy wypowiadając sie tu atakują tego co pokazuje syf i bałagan sitwy.

Syf to ty masz u siebie w domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 9:12
O, kolejny POmiot dał głos wyżej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do wyżej niezalogowany
26 września 2015r. o 10:41
Nigdy nie byłem w PO ale rzygać mi się chce jak głupki próbują się mądrzyć na internecie,idź do Okrąglaka i wyartykułuj to Staroście lub temu z SLD .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedsiębiorca niezalogowany
26 września 2015r. o 11:18
~do wyżej napisał(a): Nigdy nie byłem w PO ale rzygać mi się chce jak głupki próbują się mądrzyć na internecie,idź do Okrąglaka i wyartykułuj to Staroście lub temu z SLD .


A Ty nie potrafisz ocenić tego o czym przeczytaleś w artykule? Bo dla mnie to jest jakaś parodia! Kto odpowie za wyrzucone w błoto pieniądze? W biznesie odpowiadaliby własnym majątkiem, tu jednak zapłacimy my i oni mają to w d...ie bo to nie ich pieniądze! Gdyby ten polonista i wojskowy choć przez rok zajmowali się biznesem na własną rękę zrozumieliby czym jest pieniądz i jak należy go szanować. O dotrzymywaniu obietnic nie wspomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 11:51
Jeśli jest tak jak mówisz to wytłumacz mi dla czego Małkowski zagłosował tak jak platforma czyli za WPF .Szkolę Specjalną można przenieść do Elektronika a uczniów z Elektronika do 1 LO.i problem rozwiązany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z sali niezalogowany
26 września 2015r. o 12:57
~ napisał(a): Jeśli jest tak jak mówisz to wytłumacz mi dla czego Małkowski zagłosował tak jak platforma czyli za WPF .Szkolę Specjalną można przenieść do Elektronika a uczniów z Elektronika do 1 LO.i problem rozwiązany.


Widac byles na obradach ale niczego nie zrozumiales. Za WPF glosowali wszyscy radni bo zawiera dziesiątki zadan na wiele lat w przód. To plany i starosta tlumaczyl o co chodzi. Radni w dobrej wierze dali mu kredyt zaufania, PiS, Romany tez. Tu jednak mowimy o zmarnowanych pieniądzach i nadziejach. A pomyslow na przeniesienie jest wiele. Malkowski podal jeden wg mnie ciekawy do rozwazenia, a starosta i tak zrobi jak uwaza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 22:36
~ napisał(a): Małoowskiemu, po wyborczej porażce nie podobają się żadne inicjatywy władz powiatu i miasta. Frustracja, smuta i grymas! Chłopie, ogarnij się! Może i tobie kiedyś się uda tylko zdejmij te czarne okulary! Nie bądź jak PiSuar co widzi wszystko w ruinie !:D
Podobno pan Małkowski też podniósł rękę przy głosowaniu za takim właśnie projektem,więc dlaczego teraz skomli???nie rozumiem tego pana,a co do budynku dawnego "Mieszko" to jak tam zrobić szkołę skoro nie ma ani boiska,ani placu zabaw,które podobno są podstawą jeśli chodzi o jakąkolwiek szkołę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 22:55
~ napisał(a): Podobno pan Małkowski też podniósł rękę przy głosowaniu za takim właśnie projektem,więc dlaczego teraz skomli???nie rozumiem tego pana,a co do budynku dawnego "Mieszko" to jak tam zrobić szkołę skoro nie ma ani boiska,ani placu zabaw,które podobno są podstawą jeśli chodzi o jakąkolwiek szkołę?


Jak się czegoś nie rozumiesz to nie reaguj agresją. Tak więc za jakim projektem głosował? Wyjaśnij. Po drugie, co powiesz o wywaleniu takiej kasy w błoto?
A boiska są, 100m. dalej na Gimnazjum na Polnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.