Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

kot na łukasiewicza

~xxx niezalogowany
1 października 2015r. o 17:52
Witam . Od jakiegoś czasu chodząc łukasiewicza koło chaty polskiej widzę czarnego kota . Wydaje mi się ze jest bezdomny i ktoś go dokarmia bo stoją miski. Robi się zimno , może ktoś by się zainteresowal lub zainteresowal ludzi którzy zajmują się bezdomnymi zwierzętami. Niestety ja nie mogę go wziąsc ponieważ mam dużego psa. Dzięki za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2015r. o 21:39
Zaprosić lisa na posiłek.Z kota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
1 października 2015r. o 21:56
Na Łukasiewicza od lat koty dokarmiania taka staruszka chudziutka w okularach. Pewnie tego kota również. Kobieta ma serce do tych kotów widać ostatnie chyba grosze wydaje na jedzenie dla nich. Sama wygląda na potrzebującą pomocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do xxx niezalogowany
1 października 2015r. o 22:18
to sie zainteresuj bo widac ze nie masz co robic..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2015r. o 22:37
Ten kot to leniwy cwaniak który ma gdzieś swoje lokum a na Łukasiewicza przłazi rano żeby się nażreć za frico :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Padre Antonio niezalogowany
1 października 2015r. o 22:50
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2015r. o 11:16
~Xl napisał(a): Na Łukasiewicza od lat koty dokarmiania taka staruszka chudziutka w okularach. Pewnie tego kota również. Kobieta ma serce do tych kotów widać ostatnie chyba grosze wydaje na jedzenie dla nich. Sama wygląda na potrzebującą pomocy


Ta starsza pani nie żyje od dwóch lat. To była osoba o wielkim sercu dla swych podopiecznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
2 października 2015r. o 19:26
Złap go i zaprowadź do chińskiej restauracji i przypnij tam do płotu. Zaraz się ktoś zaopiekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza