Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co sądzicie osklepie MEDUZA

~klient niezalogowany
6 października 2015r. o 19:48
co sądzicie o sklepie MEDUZA?? ostatnio zostałem tam nie miło potraktowany przez sprzedawcę .a wy jakie macie opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
7 października 2015r. o 6:14
~klient napisał(a): co sądzicie o sklepie MEDUZA?? ostatnio zostałem tam nie miło potraktowany przez sprzedawcę .a wy jakie macie opinie?

Byłem tam ostatnio po raz pierwszy....... i ostatni.
Czekałem z 15 minut na obsługę, odsyłanie od jednego sprzedawcy do drugiego, a potrzebowałem tylko zmierzyć wysokość siatki.
Wystarczyło tylko przyłożyć miarkę, a tego się nie doczekałem.
Zrozumiałbym gdyby sklep był wypełniony klientami, ale byłem o takiej godzinie że były tylko dwie osoby.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za niezalogowany
7 października 2015r. o 6:33
Jestem klientem Meduzy od kilku lat. Uważam, że to jeden z lepszych sklepów tej branży na naszym terenie. Wybór towaru duży, sprzedawcy znają się na swojej robocie. Wystarczy podejść i uprzejmie zapytać. Kupuję tam dla firmy i dla siebie. Póki co nie zamierzam tego zmieniać. Wielokrotnie jestem świadkiem jak ludzie nie bardzo wiedzą, co chcą kupić. Swoją irytacją (i wewnętrzną pustką) próbują obarczyć sprzedawców. A potem, kiedy niczego nie osiągną, obsmarowują sklepy i ekspedientów na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 6:42
~klient napisał(a): co sądzicie o sklepie MEDUZA?? ostatnio zostałem tam nie miło potraktowany przez sprzedawcę .a wy jakie macie opinie?


Zainwestuj w słownik i do szkoły. Gimnazjum to minimum w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 8:25
Obsługa, jak to powiedzieć.... mało szybka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 8:40
Jak dla mnie najlepszy sklep tego typu. MEGA ASORTYMENT I PROFESJONALNY SERWIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KJ niezalogowany
7 października 2015r. o 9:16
~klient napisał(a): co sądzicie o sklepie MEDUZA?? ostatnio zostałem tam nie miło potraktowany przez sprzedawcę .a wy jakie macie opinie?

A co, zapomniał ci buzi dać? Ale tam homosi chyba nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 11:56
Wg mnie to obok MRÓWKI najlepszy sklep w B-cu ,ze wzgl. na duży wybór towaru i na obsługę.W MEDUZIE obsługa jakby milsza i szybsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza