REKLAMA Dni Legnicy!
BolecFORUM
+ nowy temat
Wideo
16 marca 2024r. godz. 20:00 3969 Bolec.Info

Grzegorz Przybylski: Mam szansę wygrać

W studiu Bolec.Info gościliśmy kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Bolesławca.

Grzegorz Przybylski
Grzegorz Przybylski (fot. Bolec.Info)

Prowadzący rozmowę, redaktor Bolec.Info Kazimierz Marczewski, pytał Grzegorza Przybylskiego m.in. o to czy to jego ojciec czy szef KO wytypował go na kandydata na prezydenta. Było także pytanie o pierwsze trzy decyzje kandydata w przypadku wygranej. Kandydat stwierdził, że wiedzę o mieście czerpie z Bolec.Info. Kandydat mówił także o swoich pomysłach na rozwój przedsiębiorczości w mieście. Nie mogło także zabraknąć pytania o strefę parkowania i korki w bolesławcu oraz o priorytety na kadencję i najważniejsze zmiany, które kandydat chciałby wprowadzić.

- Warto zbudować parkingi kubaturowe - mówił Grzegorz Przybylski. 

Grzegorz Przybylski został także poproszony przez prowadzącego o scharakteryzowanie innych kandydatów na prezydenta Bolesławca. - Trudno mówić o sobie - zaczął charakteryzować siebie. Zobaczcie, co powiedział o konkurentach!

Bolec.Info - portal nr 1 w powiecie bolesławieckim - zaprosił do wywiadu wszystkich kandydatów na prezydenta Bolesławca w wyborach 7 kwietnia. Wszyscy kandydaci przyjęli nasze zaproszenie, mimo że mogli spodziewać się trudnych pytań. W kolejnych dniach o godzinie 20:00 zaprezentujemy kolejne rozmowy.

Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Grzegorz Przybylski: Mam szansę wygrać

116 odpowiedzi strona 15 z 15
~~Poczerwieniała Gęsiówkagość
Gdzie 60000 tysięcy ulgi podatkowej panie Przybylski.
~~Szmaragdowa Bylicagość
Co kandydat powie na decyzję Marszałka Przybylskiego szanownego tatusia zresztą w sprawie składowiska odpadów Rakowiczki zagrażającemu bezpieczeństwu boleslawian.
~~Anonimowi de bilegość
~~Szmaragdowa Bylica napisał(a): Co kandydat powie na decyzję Marszałka Przybylskiego szanownego tatusia zresztą w sprawie składowiska odpadów Rakowiczki zagrażającemu bezpieczeństwu boleslawian.

Po co oskarzacie chłopaka za grzechy ojca. To zupełnie inny samodzielny człowiek . Inaczej myślCY I O INNYCH POGLADACH.
~~Oberżynowa Turzycagość
gdzie tu jakieś oskarżenia?
zwykłe pytanie co o tym myśli bo jak do tej pora żaden bez(radny) na to nie odpowiedział ...;D
jeśli jest tak jak piszesz ''samodzielny'' niech po prostu odpowie...
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!

REKLAMA