ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4495, 24 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wybory 201816 października 2018r. godz. 09:48, odsłon: 6386, Kazimierz Marczewski
- Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie - mówili kandydaci PiS.
Bolesławiec - Informacje: Uczestnicy konwencji PiS: Zwyciężymy Konwencja Prawa i Sprawiedliwości 15.10.2018r. (fot. Kazimierz Marczewski)

W poniedziałek ,15 października, w Bolesławieckim Ośrodku Kultury w Międzynarodowym Centrum Ceramiki odbyła się Konwencja Wyborcza lokalnego Prawa i Sprawiedliwości. Konwencja rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu polskiego i wystąpień przybyłych na spotkanie parlamentarzystów: posłanek Marzeny Machałek, Ewy Szymańskiej i senatora Rafała Ślusarza.

Wszyscy mówcy podkreślali, że rząd Prawa i Sprawiedliwości realizuje obietnice wyborcze w tym program 500 plus, 300 plus, uszczelnianie podatku VAT i inne. Namawiali uczestników konwencji, aby głosowali na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Sala odpowiedziała skandując: zwyciężymy, zwyciężymy! Marzena Machałem powiedziała, że w tych wyborach powinno głosować się na partie polityczne, a nie na bezpartyjnych, bo partie mają opracowane programy i siłę aby je realizować.

- My jesteśmy partią poważną i stabilną - mówi Jan Russ przewodniczący powiatowych struktur PiS. - Zaprezentujemy realny program wyborczy i naszego kandydata na prezydenta Bolesławca i kandydatów do Sejmiku i do Rad Miejskich i Powiatowych. Chcemy w życiu samorządowym normalności, konieczne są głębokie zmiany i współpraca z partią rządzącą. Ochrona zdrowia, budowanie dróg i chodników oraz ochrona środowiska naturalnego będzie priorytetem w naszej działalności - dodaje.

Szymon Pogoda, przedstawił program wyborczy kandydata na prezydenta Wiesława Ogrodnika, który nie mógł przybyć na konwencję, ze względów osobistych - zmarł mu ojciec. Przed wystąpieniem Szymona Pogody uczestnicy minutą ciszy uczcili śmierć ojca Wiesława Ogrodnika.

Szymon Pogoda przestawiając program kandydata na prezydenta Bolesławca Wiesława Ogrodnika skupił się na przede wszystkim nad programem dla lokalnych przedsiębiorców i  działalności gospodarczej. Zadeklarował, że jeżeli Wiesław Ogrodnik zostanie prezydentem Bolesławca to obniży prowadzącym działalność gospodarczą o 10 % podatek od nieruchomości i pozyska nowe tereny pod budownictwo mieszkaniowe i dla lokalnego przemysłu.

- Nasz program jest dobry dla Bolesławca i przedstawiamy go na poważnej konwencji - mówi Szymon Pogoda z Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie robimy tak jak niektóre komitety, nie śpiewamy, nie tańczymy tylko poważnie rozmawiamy o Bolesławcu i powiecie bolesławieckim. Chcemy pomagać mieszkańcom i razem z nimi tworzyć to co jest im niezbędne, dla życia w mieście i powiecie. My dotrzymujemy słowa - dodaje.

Sala w BOK MCC była wypełniona do ostatniego miejsca, uczestnikom konwencji zaprezentowali się także kandydaci do Sejmiku, Rady Powiatu i Miasta popierani przez Prawo I Sprawiedliwość. Jan Russ oświadczył, że kandydatka na fotel burmistrza Nowogrodźca  Joanna Świder i kandydat na wójta Gminy Bolesławiec Andrzej Janiec otrzymali poparcie Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 5 6 7 8 9 10

~~Pawa Bakopa   16 stycznia 2020r. o 15:12

~~Pawa Bakopa

Postów:

Kocham emerytów i emerytki.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnozielona Jukka   16 stycznia 2020r. o 17:11

~~Ciemnozielona Jukka

Postów:

~~Pawa Bakopa napisał(a): Kocham emerytów i emerytki.


SKORNIK.....no..co....ty.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Karminowy Miskant   16 stycznia 2020r. o 17:28

~~Karminowy Miskant

Postów:

"Pośle Kaczyński, wraz ze swoją świtą, bądźcie przeklęci, za to, że tak bardzo skłóciliście i podzieliliście naród na dwa wrogie rozpalone, zwalczające się obozy, gotowe skoczyć sobie do gardeł przy pierwszej iskrze. Za to, że wczorajsi przyjaciele, są dzisiaj zaciętymi wrogami. Za to, że wykrzesaliście z Polaków ogromne pokłady wzajemnej nienawiści. Za to, że brat staje przeciw bratu. W końcu do krwi"
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   16 stycznia 2020r. o 17:33

skorn

Postów: 11156

~~Złocistoruda Fasola napisał(a): Problem w tym, że PiS w Bolesławcu jest niezauważalny. Jestem zwolennikiem zmian rządowych ale panowie z Bolesławca mogliby coś robić nie tylko przy pomnikach.


Otóz to. Pan z elektrycznego teraz rządzi w lokalnym arimr i własciwie tylko z tej działalności go kojarzę.

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rudożółta Języczka   16 stycznia 2020r. o 21:04

~~Rudożółta Języczka

Postów:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/inflacja-rosnie-co-podrozalo-najbardziej,1000797.html

GIGAinflacja Wenezuela +
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szafirowa Cykoria   20 stycznia 2020r. o 22:21

~~Szafirowa Cykoria

Postów:

~~Karminowy Miskant napisał(a): "Pośle Kaczyński, wraz ze swoją świtą, bądźcie przeklęci, za to, że tak bardzo skłóciliście i podzieliliście naród na dwa wrogie rozpalone, zwalczające się obozy, gotowe skoczyć sobie do gardeł przy pierwszej iskrze. Za to, że wczorajsi przyjaciele, są dzisiaj zaciętymi wrogami. Za to, że wykrzesaliście z Polaków ogromne pokłady wzajemnej nienawiści. Za to, że brat staje przeciw bratu. W końcu do krwi"


Myślę i pamiętam jak PO będąc u władzy przez 8 lat wieszało psy na Kaczyńskim. Po przegranych w 2015 roku wyborach zapowiedzieli, że będą opozycją totalną i taką są do dziś . I śmiesz twierdzić, że to Kaczyński jest zły?.Ty po prostu nie wiesz co to kultura i godne zaufanie. Słynne słowa Kaczora były odpowiedzią na chamstwo i kompletny brak kultury posłów PO. I słusznie. Dziecinne zachowanie PO bo im zabrali zabawkę jaką była w ich lepkich rękach Polska.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rudożółta Języczka   21 stycznia 2020r. o 10:13

~~Rudożółta Języczka

Postów:

Najlepsze życzenia dla broszki
z okazji Dnia Babci :-)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zzieleniały Czosnek   21 stycznia 2020r. o 15:07

~~Zzieleniały Czosnek

Postów:

Polityka jedynie słusznej partii: 2015 – wystarczy nie kraść, 2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy, 2017 – inni też kradli, 2018 – inni kradli więcej, 2019 –kradniemy ale zgodnie z prawem, 2020 – kradniemy i co nam zrobicie?

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 5 6 7 8 9 10

reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza