ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4536, 5 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zakupy z dostawą do domu!
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu18 stycznia 2019r. godz. 12:01, odsłon: 2363, Bolec.Info
Dziś o godzinie 12 program Bernarda Łętowskiego. Dziennikarze podsumują wydarzenia tygodnia.
Bolesławiec - Informacje: W samo południe 18 stycznia - NA ŻYWO "W samo południe" NA ŻYWO w każdy piątek (fot. Bolec.Info)

Dziś kolejne wydanie programu "W samo południe". Dyskutowaliśmy on o tym, co działo się w Bolesławcu w minionych dniach w Bolesławcu.

Dzisiejsze wydanie wyjątkowo poprowadził Kazimierz Marczewski, a jego gościem był Wojtek Szoka.

 

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka   18 stycznia 2019r. o 12:42

~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka

Postów:

Za najnowszych informacji wynika że zabójca po wyjściu próbował się przedostać do pałacu prezydenta RP zapewne nie po to żeby się napić herbatki... Ale wszyscy już ocenili kto powodował zabójcą. Dobra nauczka żeby jednak powstrzymywać się z oskarżeniami... Wszyscy winni tylko nie świr, który pewnie zrobiłby to samo z prezydentem z PiSu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowożółta Scewola   18 stycznia 2019r. o 15:00

~~Płowożółta Scewola

Postów:

~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Za najnowszych informacji wynika że zabójca po wyjściu próbował się przedostać do pałacu prezydenta RP zapewne nie po to żeby się napić herbatki... Ale wszyscy już ocenili kto powodował zabójcą. Dobra nauczka żeby jednak powstrzymywać się z oskarżeniami... Wszyscy winni tylko nie świr, który pewnie zrobiłby to samo z prezydentem z PiSu.


Kto podał tą informację? Pewnie ktoś z PiSu, a kto ja sprawdził?, pewnie ktoś z PiSu? A kto pisze na forum? Pewnie ktoś z PiSu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

fobiak   18 stycznia 2019r. o 16:53

fobiak

Postów: 4401

kaziu nie gloryfikuj zadzganego prezydenta gdanska, nie reprezentujesz tu urzedu a postac gdanskiego prezydenta, nie tylko z mojego punktu widzenia byla bardzej negatywna niz pozytywna. jesli chodzi o amerykanow to nigdy za nimi nie przepadalem i ich nie lubie. wypowiedziales sie, ze ich lubimy. moralizujesz dorosle spoleczenstwo a ono tego nie trawi. kaziu, gdzie twoja neutralnosc?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   18 stycznia 2019r. o 17:19

skorn

Postów: 11279

fobiak napisał(a): postac gdanskiego prezydenta, nie tylko z mojego punktu widzenia byla bardzej negatywna niz pozytywna


Możesz rozwinąć? Bo twój padawan zdaje się mieć odmienne zdanie. Z resztą ememe też pisał, że to jakoby "wybitny samorządowiec" był, bo Gdańsk dobrze wygląda. Ale Bolesławiec też wygląda dobrze, a jakie zdanie o prezydencie Bolesławca ma wierchuszka bolec.info, to też nie tajemnica. Z resztą ja mam podobne. Bo z daleka widać tak sobie, ale z bliska, będąc tu na miejscu, śledząc działania lokalnej władzy, to już inna historia.

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Oliwkowy Rozchodnik   18 stycznia 2019r. o 19:57

~~Oliwkowy Rozchodnik

Postów:

Panie Kazimierzu jestem zdziwiony Pańską amnezją 11-lat temu pewna dziennikarka napisała o zamachu na prezydenta z PIS Piotra Romana i to był tzw. początek afery pl.ul,Łokietka - Zgorzelecka tylko do dziś nikt nie wyjaśnił kto był poszkodowanym .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy