ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4829, 23 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu8 czerwca 2019r. godz. 09:53, odsłon: 5247, Bolec.Info
Redaktor naczelny skrytykował władze miasta i powiatu za szkodliwą politykę wobec lokalnych mediów.
Bolesławiec - Informacje: M. Marczewski: Nie boimy się trudnych tematów Marcin Marczewski (fot. Jan Ratajski)

W piątek, 7 czerwca, w Teatrze Starym w Bolesławcu, tuż przed rozmową z Tomaszem Sekielskim, o 15 latach funkcjonowania Portalu Bolec.Info mówił wydawca i redaktor naczelny Marcin Marczewski.

W swoim krótkim wystąpieniu naczelny opowiadał o działalności portalu i sukcesach na przestrzeni ostatnich lat.

- Każdego dnia w Redakcji Bolec.Info przy ulicy Bohaterów Getta czekają na Państwa nasi ludzie. To najbardziej dociekliwi dziennikarze w regionie - mówił Marcin Marczewski.

- Lokalne władze od lat starają się uzależnić od siebie finansowo lokalne media. Większość się temu poddała i nie podejmuje już trudnych tematów. Wszyscy wiemy jak wyglądała kampania wyborcza w miejskiej telewizji, pamiętamy, że nie wszyscy kandydaci na urząd prezydenta byli tam prezentowani - dodaje

- My się nie boimy kontrowersyjnych tematów. Zachęcam wszystkich do kontaktu z naszymi dziennikarzami. Tam, gdzie urzędnicy nie chcą pomóc, my postaramy się zadziałać - zachęcał uczestników do kontaktu z Redakcją Bolec.Info.

Marcin Marczewski mówił także o sukcesach i wyzwaniach Portalu. - 156 tysięcy tematów na forum dyskusyjnym, ponad 21000 opublikowanych informacji, ponad 15,5 miliona komentarzy - to efekty naszej pracy. Bolec.Info jest liderem na lokalnym rynku.

- Nie zawsze jest nam łatwo, często podejmujemy trudne wyzwania. Nieoficjalnie wiemy, że prezydent miasta zakazał swoim ludziom udziału w wywiadach w naszej Redakcji. Mimo takich ograniczeń udaje nam się docierać do informatorów i przedstawiać rzetelne informacje oraz podejmować ciekawe inicjatywy. Spotkanie z Tomaszem Sekielskim jest jedną z nich - zaznacza.

Sponsorami spotkania z Tomaszem Sekielskim, oprócz Bolec.Info byli: Ronin Zbigniew Zawada, Hotel Ambasada, Drukarnia Lendo, Redfilm Production oraz inni.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

~Fioletowy Wiąz   8 czerwca 2019r. o 9:57

~Fioletowy Wiąz

Postów:

Brawo, za odwagę!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płoworuda Tygrysówka   8 czerwca 2019r. o 10:07

~~Płoworuda Tygrysówka

Postów:

Tak trzymać panowie. Kasa nie jest najważniejsza. Za to macie uznanie wśród czytelników, bo wiedzą, że nie podlizujecie się władzy, a przez to informacje są wiarygodne. Powodzenia i kolejnych 15 lat.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jaskrawożółta Rzeżucha   8 czerwca 2019r. o 10:35

~~Jaskrawożółta Rzeżucha

Postów:

Marcinie, szkoda, ale poniosło Cię z tą laurką. Fakt, jesteście najbardziej popularni w mieście i regionie, (nawet ja wchodzę tu kilka razy dziennie) ale... Szanuję Ciebie, Kazimierza, Bernarda a i pana Szokę. Nie za dociekliwość i rzetelność jednak (bo jest jej u was tyle, co kot napłakał), a za bardzo dobrą działalność medialno-biznesową. I nie podejmujecie trudnych tematów, a prowokujecie, manipulujecie informacją a często i szokujecie. To jednak nie tyle działalność dziennikarska, a publikacje typowe dla tabloidów. Tragiczne w treści tytuły, błędy (nawet ortograficzne) w tekstach, brak spójności materiałów, nieuprawnione sugestie w materiałach stricte reporterskich i wiele, wiele innych niedoróbek. Mam nadzieję, że nie zadowoli was bycie najlepszymi wśród słabych, bo to licha pociecha. A zapraszanie osób o skrajnych poglądach ma sens, jeśli reprezentują one szeroki wachlarz poglądów. Inaczej, to tylko propaganda określonego nurtu politycznego.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szarobiały Kalocefalus   8 czerwca 2019r. o 10:38

~Szarobiały Kalocefalus

Postów:

Jesteście żenujacym portalem...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szarobiała Facelia   8 czerwca 2019r. o 10:45

~~Szarobiała Facelia

Postów:

tytuł poprawcie...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

emem   8 czerwca 2019r. o 10:48

emem

Postów: 4528

Rzeżucha, dziękuję za komentarz.
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi ;) Jesteśmy otwarci na różne tematy, podejmujemy je i zachęcamy mieszkańców do ich zgłaszania. Oczywiście nie jesteśmy nieomylni i błędy popełniamy. I popełniać zapewne będziemy, choć staramy się ich unikać. :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtawobrunatny Krwawnik   8 czerwca 2019r. o 11:18

~~Żółtawobrunatny Krwawnik

Postów:

KABARET .... ot co... jacy dziennikarze ? ,,nasi ludzie,, facetowi cos sie pokrecilo... czs zajac sie ,,normalna praca ... REDAKTORZE ...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Zielonobrunatny Cyprysik   8 czerwca 2019r. o 11:29

~Zielonobrunatny Cyprysik

Postów:

Błędy w tekstach , fatalna jakość przekazu nie wynika z pośpiechu . Wystarczy raz przeczytać tekst przed publikacją. Po tylu latach pracy powinno być lepiej a jest coraz gorzej . Powodzenia
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

reklama Zapraszamy