ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4888, 19 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony25 sierpnia 2019r. godz. 12:10, odsłon: 4390, Zlecony tekst
Chcesz zmienić kolor oczu? Marzysz o niebieskich, zielonych, brązowych, a może… czerwonych albo czarnych oczach?
Bolesławiec - Informacje: Zmiana koloru oczu? To możliwe! I bardzo proste Zmiana koloru oczu? To możliwe! I bardzo proste (fot. )

Nic prostszego. Kolorowe soczewki kontaktowe w prosty i szybki sposób pozwolą ci uzyskać oczy o niemal dowolnej barwie. Sprawdź, co warto wiedzieć o kolorowych szkłach kontaktowych.

  1. Szeroki wybór wzorów i kolorów
  2. Soczewki niebieskie, czerwone a wada wzroku

Szeroki wybór wzorów i kolorów

W sklepach internetowych, takich jak np. https://www.koloroweoko.pl/pl/c/Soczewki-rozowe-czerwone/31, dostępny jest szeroki wybór szkieł kontaktowych w różnych kolorach, a nawet wzorach. Zakupić można więc niebieskie, zielone, brązowe, ale także granatowe, białe, żółte, różowe, fioletowe, a nawet czarne i czerwone soczewki. Dla osób, które nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem lub też poszukują ciekawego uzupełnienia przebrania na imprezę Halloweenową, urodzinową albo inną domówkę, powstały soczewki o niesamowitych wzorach. Znaleźć można więc szkła ze wzorem w kratkę, pasy zebry, stylizowane na oczy kota, węża, ważki albo… smoka. Dostępne są także modele jednokolorowe, które całkowicie pokrywają tęczówkę wraz ze źrenicą, tworząc niesamowicie oryginalny efekt. Można zakupić także wersje z symbolem Batmana, celownika karabinu, koronki, mandali oraz dziesiątki, jeśli nie setki innych wzorów, figur i kolorów. Tak bogaty wybór sprawia, że każdy może znaleźć wśród nich model dla siebie.

Soczewki te zazwyczaj dostępne są z tzw. mocą zerową, to znaczy dla osób nieposiadających wad wzroku. Występują najczęściej jako soczewki jednodniowe, ale także miesięczne. W zależności więc od zapotrzebowania, można nabyć szkła, które założymy jedynie na jeden dzień (lub wieczór), a następnie wyrzucimy do śmieci, jak też wersję do noszenia przez około 30 dni.

Soczewki niebieskie, czerwone a wada wzroku

Poza soczewkami „zerówkami”, które pozwalają jedynie na zmianę barwy tęczówki, dostępne są także kolorowe soczewki kontaktowe korekcyjne: https://www.koloroweoko.pl/pl/c/Soczewki-niebieskie/30. Można nabyć szkła o różnych mocach, zarówno „z plusami”, jak i „minusami”, tzn. dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby również osoby, które posiadają wadę wzroku, mogły cieszyć się możliwością zmiany swojego wyglądu.

Bez względu na wybór wzoru, barwy czy też mocy kolorowych soczewek kontaktowych, z pewnością są one ciekawym i oryginalnym wyborem dla każdej osoby chcącej odmienić swój wygląd. Skutecznie zwracają uwagę innych, a przy tym – prawidłowo stosowane – są całkowicie bezpieczne.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Burobrązowy Mamutowiec   25 sierpnia 2019r. o 12:19

~Burobrązowy Mamutowiec

Postów:

Kolejna proteza
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szaroczarny Groszek   26 sierpnia 2019r. o 1:25

~Szaroczarny Groszek

Postów:

Dla niektórych ludzi to by się przydało mózg wymienić
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zgniła Portulaka   4 marca 2021r. o 13:42

~~Zgniła Portulaka

Postów:

A jeśli chodzi o połączenie dobrej ceny i jakości, to jakie marki polecacie? Mam z polecenia kilku osób tę - https://www.bezokularow.pl/soczewki-zeiss Ktoś może mi potwierdzić, że jest OK? Na pewno u mnie odpadają bardzo drogie firmy, no ale jednocześnie wszystko musi się zgadzać z jakością. Propozycje?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy