ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4590, 29 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy do Świnoujścia!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Aktualizacja2 kwietnia 2020r. godz. 17:53, odsłon: 10187, Bolec.Info
Bolesławianka napisała do premiera w sprawie spacerów z psem
Bolesławiec - Informacje: Czy premier wyprowadzi psa? Premier Mateusz Morawiecki (fot. https://www.premier.gov.pl/)

Taki screen korespondencji z jednym z profili premiera Mateusza Morawieckiego pojawił się w internecie. Okazuje się, że jest to autentyczna wiadomość wysłana do premiera na Instagramie przez szesnastoletnią Oliwię z Bolesławca!

- Niestety premier mi nie odpisał - mówi Oliwia dla Bolec.Info. - Ale natknęłam się na konferencję z panem Bosakiem i tam wspominał o mojej wiadomości. Z przykrością stwierdzam, że premier psa mi nie wyprowadzi, ale jestem dobrej myśli i nadal czekam na odpowiedź. Chociaż uważam, że pan Morawiecki mógłby zmienić lekko te obostrzenia, ponieważ dla niektórych ludzi niewykonalne jest dostosowanie się do nich.Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

~Czerwonobrunatna Kolczurka   6 kwietnia 2020r. o 11:08

~Czerwonobrunatna Kolczurka

Postów:

Jasnopopielata Perowskia. Nazywam się Igor Adamczyk jestem ojcem nastolatki która napisała list. Bardzo mi przykro że nie może Pani pracować ze względu na epidemie. Ja na razie pracuję tak samo moja żona i nie "wykorzystujemy sytuacji do robienia kasy w kryzysie. Po prostu pracujemy jak dotychczas. Więc proszę zastanowić się nad nad tym co Panie pisze bo z Pani wpisu wychodzić raczej zawiść, a nie konstruktywna krytyka. Zresztą nie rozumiem dlaczego miałby nas ktoś krytykować bo nie ma za co. Moja córką skończyła już 16 lat więc jest na tyle dojrzała aby mogła pozostać w domu bez opieki. Ja obecnie przebywam za granicą i nie jestem w stanie wrócić i się dziecku w domu. A żona pracuje w dosyć specyficznym systemem kiedy idzie do pracy nie ma Jej cały dzień w domu około 14 godz. Więc jest to realny problem który wynikł z absurdalnego zakazu gdyż powinny być odstępstwa od tego. Proszę następnym razem wykazać się cywilną odwagą i podpisać się pod wpisem jak zrobiłem to ja. A z córki jestem dumny że wykazała się odwagą i mądrością pisząc do premiera Życzę mniej zawistnych komentarzy, a więcej myślenia i szybkiego powrotu do pracy oraz zdrowia.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

reklama Zapraszamy do Świnoujścia!
reklama Zapraszamy do Świnoujścia!