ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4598, 6 czerwca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Sposoby na wypadające włosy mogą być różne – warto jednak na samym początku poznać przyczynę problemu, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
reklama Sposoby na wypadające włosy mogą być różne – warto jednak na samym początku poznać przyczynę problemu, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


20 maja 2020r. godz. 08:10, odsłon: 4272, KPP Bolesławiec/Bolec.info
Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu, proszone są o kontakt
Bolesławiec - Informacje: Policja poszukuje mężczyznę widocznego na zdjęciach Kto jest na zdjęciu? (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej przestępstwa przeciwko obrotowi pieniędzmi.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia 2020 r. w jednym ze sklepów na terenie Bolesławca. Ustalenie tożsamości oraz przesłuchanie mężczyzny zarejestrowanego przez kamery jest kluczowe dla postępowania.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu, proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie – asp. M. Rak tel. 75 6496 241, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 75 6496 228 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl. 

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Atramentowy Orzech   21 maja 2020r. o 22:16

~~Atramentowy Orzech

Postów:

~~Brązowoszara Miodunka napisał(a): Tylu mamy panów mundurowych ( policjantów ) w Bolesławcu---- i nie mogą sobie sami poradzić / jest zdjęcie , w czym problem Trochę chęci i na pewno zostanie zatrzymany ! A donoszenie na kogokolwiek ---- wdłg. mnie jest brzydkim zwyczajem


Jak Ci ktoś chałupę obrobi to prosić będziesz aby ktoś doniósł na tych złodziei ,.. oby tak nie było oczywiście , chyba że popierasz kradzieże i przestępstwa , czyli się z nimi asymilujesz. Bo donoszenie na gnidy złodziejski powinno być zakorzenione w każdym obywatelu, a nie , że wiesz że gnida kradnie ale nie powiesz nic bo nie okradł jeszcze Ciebie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Mrowka zaprasza