ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4733, 19 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Nasz patronat4 września 2019r. godz. 08:45, odsłon: 2018, Football Academy Bolesławiec
Szlifowali formę w czasie licznych atrakcji przygotowanych przez Football Academy Bolesławiec.
Bolesławiec - Informacje: Bardzo aktywne wakacje Football Academy Bolesławiec na wakacjach (fot. Football Academy Bolesławiec)

Rekordowe wakacje, które trwały w tym roku 10 tygodni przeszły do historii. Okres ten dla niektórych był odpoczynkiem, inni szlifowali formę w czasie wielu licznych atrakcji przygotowanych przez Football Academy Bolesławiec.

Wraz z początkiem wakacji udaliśmy się na piłkarski obóz do Rewala. Obóz pozwolił nam doskonalić umiejętności piłkarskie nie tylko na boisku trawiastym, ale również w czasie rozgrywek w piłkę nożną plażową. Nie mogło zabraknąć oczywiście kąpieli w morzu, zwiedzania Parku Wieloryba, Bajkowej Chaty, turnieju w Fifę 19, czy walki o nagrody w konkursie rzeźb piaskowych.

Po obozie drużyna prowadzona przez trenera Grzegorza Kmiecika wzięła udział w jednym z największych turniejów w Polsce - Wrocław Trophy 2019. W rozgrywkach we Wrocławiu wystartowało ponad 200 drużyn - około 4000 zawodników. Chłopcy z rocznika 2009 pokazali się z dobrej strony mogąc rywalizować z drużynami z Irlandii, Estonii, Ukrainy i oczywiście Polski. Podsumowując, bardzo dobry występ i wiele nowych doświadczeń zebranych przez zawodników.

W czasie wakacji swoje turnieje rozgrywali również zawodnicy których prowadzi trener Krzysztof Kozioł. Turniej w Nowogrodźcu i pamiątkowe zdjęcie z legendą piłki nożnej w Polsce - Piotrem Świerczewskim, turniej w Niemczech i rywalizacja z zespołami Red Bull Leipzig, Pogonią Szczecin, FSV Zwickau czy FK Jablonec oraz turniej w Ruszowie i bardzo dobra gra zawodników na pewno przyniosły dużo boiskowych doświadczeń i przełożą się pozytywnie na zbliżającą się rundę jesienną.

Tradycją już, jest nasz udział w Ceramicznej Paradzie z okazji Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Dzięki uprzejmości rodziców naszego zawodnika Borysa, nasz przemarsz został urozmaicony zabytkowym Pick'upem który wzbudzał wiele emocji. W tym roku otrzymaliśmy nagrodę w postaci 25 biletów do ZOO w Goerlitz. Bilety te, zostaną przekazane na loterię fantową w naszym co rocznym charytatywnym turnieju piłkarskim.

W czasie wakacji zawodnicy brali udział w sportowych atrakcjach przygotowanych i dopasowanych do danej kategorii wiekowej. Zawodnicy z roczników 2008-2013 wzięli udział w dwóch turnusach piłkarskich półkolonii z Football Academy Bolesławiec, a zawodnicy z rocznika 2009-2010 rozegrali turniej Street Soccer z okazji Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

W czasie wakacji nie zapomnieliśmy o szkoleniach i doskonaleniu swoich umiejętności. Menadżer Damian Sawczak wziął udział w II zjeździe Ogólnopolskiej Rady Menadżerów Football Academy, a trener koordynator Grzegorz Kmiecik doskonalił swój warsztat trenerski w ramach kursu UEFA A pod okiem jednego z najlepszych polskich szkoleniowców, trenera Marcina Dorny, który obecnie prowadzi młodzieżową Reprezentację Polski U-17.

Dużym wydarzeniem był niewątpliwie udział drużyny Football Academy Bolesławiec w turnieju Energylandia Cup - turnieju w którym z ponad 30 zgłoszonych zespołów do rozgrywek zostało zaproszonych 12 najmocniejszych wybranych przez organizatora. Rywalizacja z drużynami z Czech, Warszawy, Konstyntanowa Łódzkiego, Zakopanego czy Kalisza była dużym wyzwaniem po którym nastąpiła zasłużona regeneracja w Parku Rozrywki Energylandia.

Koniec wakacji, to początek oficjalnych rozgrywek turniejowych. Zawodnicy z rocznika 2007-2008 rozpoczęli swoje zmagania w Okręgowej Lidze Młodzika, a zawodnicy z roczników 2009-2010 rozegrali turniej z ramienia OZPN Jelenia Góra.

Wielu zawodników w czasie wakacji dzielnie trenowało, rozgrywało gry i turnieje oraz doskonaliło swoje umiejętności piłkarskie w czasie różnych aktywności organizowanych przez Football Academy Bolesławiec, ale niektórzy niestety będą musieli nadrabiać piłkarskie zaległości po długiej przerwie w treningach. Na przyszłość pamiętajmy, że wakacje to czas odpoczynku, ale nie od treningów jeśli chcemy, żeby nasze dzieci prawidłowo się rozwijały i mogły stale podnosić swoje piłkarskie umiejętności.

Od tego tygodnia wracamy do treningów całymi grupami treningowymi według harmonogramu z przed wakacji, a wszystkim zawodnikom życzymy udanego nowego roku szkolnego oraz sezonu piłkarskiego 2019/2020.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Rudożółta Surfinia   23 września 2020r. o 15:55

~Rudożółta Surfinia

Postów:

Gdzie ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!