ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4832, 26 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony11 listopada 2020r. godz. 08:57, odsłon: 972, Zlecony tekst
Wiele osób pracuje za granicą, część wyjeżdża poza nasz kraj w poszukiwaniu przygód, na wakacje lub urlop.
Bolesławiec - Informacje: Kantory internetowe - 5 możliwości na wymianę gotówki online Kantory internetowe - 5 możliwości na wymianę gotówki online (fot. pixabay.com)

W każdej z tych sytuacji niezbędna jest wymiana naszej polskiej waluty na tę obcą. Kantory internetowe to świetny sposób, aby tego dokonać. Często mają lepsze oferty niż te stacjonarne. Ponadto wszystko odbywa się szybko i intuicyjnie. Transakcja bez wychodzenia z domu! Poznaj kilka możliwości wymiany waluty przez internet.

1. Ranking kantorów online - na czele TransferWise

2. Wymiana walut online - jak szybko przebiega transakcja?

3. Szybka, sprawna wymiana gotówki online - bez wychodzenia z domu!

4. Kantory internetowe przyszłością wymiany walut

Czasy się zmieniają, większa część usług dostępna jest już on-line. Zaczynając od sklepów odzieżowych, kończąc na możliwości wymianie walut online. To świetna propozycja dla wszystkich pracujących za granicą lub często wyjeżdżających z Polski na przykład w sprawach biznesowych. Poznaj 5 najlepiej ocenianych kantorów, na które warto postawić!

Ranking kantorów online - na czele TransferWise

Kantory internetowe w Polsce to możliwość wyboru spośród dziesiątek propozycji. Najlepsze charakteryzują się jednak szerokim spektrum walut do dyspozycji klienta, szybkim czasem dokonania wymiany, przy tym skonfigurowaną aplikacją mobilną, dzięki której jeszcze szybciej wymienisz waluty. Ranking kantorów internetowych dostępny jest na tej stronie. Poznaj jednak pięć najlepszych propozycji:

  • TransferWise
  • Walutomat
  • Azimo
  • InternetowyKantor
  • EasySend

Wymiana walut online - jak szybko przebiega transakcja?

Oczywiście jest to zróżnicowane. Najszybsza wymiana gotówki online to przelew natychmiast. Zdarzają się kantory, które potrzebują na to nieco więcej czasu, nawet do dwóch lub czterech dni. Wszystko zależy od dostępności waluty, jej popularności, także od ilości osób wymieniających daną walutę w obecnej chwili. Przyjmij jednak, że 24 godziny to optymalny czas. Wtedy jedyne, co na Ciebie czeka to pozytywne zaskoczenie, że przelew przyszedł nieco szybciej!

Szybka, sprawna wymiana gotówki online - bez wychodzenia z domu!

W naszym kraju, jak i w całej Europie nastały ciężkie czasy pandemii. Staramy się ograniczać wyjścia z domu do minimum. Stąd świetnym rozwiązaniem będa kantory internetowe, kiedy konieczna będzie szybka i bezproblemowa wymiana waluty. Szczególnie że większość z nich oferuje pierwszy transfer pieniędzy za darmo! Ranking kantorów online to oparte na dogłębnych danych, rzetelne zestawienie najpopularniejszych propozycji.

Kantory internetowe przyszłością wymiany walut

Nie da się ukryć, że wymiana walut online w tych czasach to doskonała opcja. Nie jest to jednak związane tylko z ograniczeniami, jakie na obywateli ciągle spływają. Kantor online to bowiem możliwość wymiany kilku, kilkunastu, a w niektórych przypadkach nawet kilkudziesięciu walut. W stacjonarnych jednostkach są to przeważnie najpopularniejsze waluty, których jest kilka. To przewaga - jedna z wielu - przechylająca szalę zwycięstwa na kantory online. Z pewnością jest to więc przyszłość, z której już korzysta wielu klientów!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szaroniebieski Sadziec   12 listopada 2020r. o 11:31

~Szaroniebieski Sadziec

Postów:

Ja korzystam z KantorEkspert.pl
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Białobrązowy Starzec   16 listopada 2020r. o 13:33

~~Białobrązowy Starzec

Postów:

Bezspreadu.pl - nowy kantor wymiany , oferują kurs średni
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Białobrązowy Starzec   1 grudnia 2020r. o 12:04

~~Białobrązowy Starzec

Postów:

Ja również korzystam z kantor ekspert i polecam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy