23 listopada 2020r. godz. 09:32, odsłon: 6370, Bolec.Info Bolesławiecki Strajk Kobiet znów będzie protestować - tym razem przejadą autami ulicami miasta. W poniedziałek o 16:00.
To już będzie kolejny protest bolesławian przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. Tym razem Bolesławiecki Strajk Kobiet zdecydował się na inną formę protestu - zamiast spaceru chcą przejechać ulicami Bolesławca swoimi samochodami. - Drodzy „spacerowicze" tym razem zrobimy sobie „wycieczkę samochodową" po Bolesławcu. Nasze miasto jest tak piękne, że wycieczka będzie jechała wolniutko, aby to piękno nikomu nie umknęło, a z zachwytu będziemy głośno trąbić. POJEDŹMY OSTRO PO JAROSŁAWIE!! Widzimy się w poniedziałek na parkingu TESCO o 16.00. Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat! Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę). |
![]() |
Strona << < 9 10 11 12 13 14 | ||
~Żółtoszara Lepnica | 25 listopada 2020r. o 11:37 |
Postów: |
Strajk Kobiet to najlepsza rzecz jaką się wydarzyła od czasów Solidarności |
Zgłoś do moderacji | Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź |
~~Brunatna Smagliczka | 25 listopada 2020r. o 12:09 |
Postów: |
~Żółtoszara Lepnica napisał(a): Strajk Kobiet to najlepsza rzecz jaką się wydarzyła od czasów Solidarności Strajk kobiet i całe to zamieszanie jest przez solidarność. Gdyby zajmowała się pracownikami nie polityką i podlizywaniem się kościołowi nie było by strajków. Precz z komuną, precz z kosciołem , precz z PiS , precz z solidarnoscią. Kobiety do boju rządzący do gnoju. |
Zgłoś do moderacji | Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź |
![]() |
Strona << < 9 10 11 12 13 14 | ||