ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4879, 10 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu8 kwietnia 2021r. godz. 14:43, odsłon: 7115, Kazimierz Marczewski
Porównując te same okresy rok do roku widzimy, że po I kwartale 2021 wzrost liczby zgonów wynosi ponad 48 procent.
Bolesławiec - Informacje: Drastyczny wzrost liczby zgonów w Bolesławcu
 Cmentarz Komunalny 1 listopada 2020 (fot. Kazimierz Marczewski)

W Bolesławcu drastycznie wzrosła liczba zgonów w 2021 roku w porównaniu z tym samym okresem  2020 roku.

W I kwartale 2020 zmarło 104 bolesławian, a w I kwartale 2021 roku zmarło 154 mieszkańców miasta. To ponad 48% więcej niż 2020 roku.

Nieco inna jest statystyka dotycząca pogrzebów na cmentarzu komunalnym w Bolesławcu. W I kwartale 2020 odbyło się 120 pogrzebów, a w I kwartale 2021 pochowano 167 zmarłych. Wzrost to ponad 39%.

Z całą pewnością na powyższą statystykę ma wpływ epidemia koronawirusa.


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

~~Kawowy Szczypiorek   23 godz. 6 min. temu

~~Kawowy Szczypiorek

Postów:

M21W2 napisał(a):
Filozofie Zawciąg , Profesor Filipiak w wywiadzie powiedział - " Pytany o to, kiedy sytuacja się poprawi, Gość Radia ZET uważa, że „światełko w tunelu będzie wtedy, kiedy rząd przyjmie bardziej aktywną postawę walki z pandemią i wtedy, kiedy się wyszczepimy”.

Nic dodać nic ująć filozofie Zawciąg .


Chyba pan Lucjan nie pojął Filipiak jasno powiedział, że Polska jest na pierwszym miejscu ze śmiertelnością z powodu złych decyzji rządu - ludzie umierają z powodu zablokowania służby zdrowia i braku profilaktyki oraz odkładania leczenia. Nie byłoby takiej ilości zgonów, gdyby działać normalnie.
A tu foliarze tacy jak ja, bynajmniej nie antyszczepionkowcy, nie raz pisali o głupocie rządowych decyzji. Covid nie jest tak straszny, jak pokazuje rząd w liczbach pokazujących zmarłych każdego dnia. A jeżeli już jest, to co najmniej tak samo jak covid niebezpieczny jest rząd. I jego doradcy. A tu dla pana Lucjana artykuł, jak działają "autorytety" takie jak Simon-Horban.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/badania-nad-amantadyna-rozpoczete-czekaly-rok-na-kilka-milionow-zlotych-grantu/q7ezyzt

Panie Lucjanie, czy nauczył się pan już czytać i interpretować dostępne ogólnie dane, które pokazują inny obraz niż media głównego ścieku? Czy też dalej słucha pan "ałtorytetów"? I czy będzie się pan szczepił co kilka miesięcy, jak to zapowiada nasz minister zdrowia?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kawowy Szczypiorek   22 godz. 21 min. temu

~~Kawowy Szczypiorek

Postów:

I kolejny opis sukcesów rządu podejmującego decyzje pod wpływem "autorytetów"
https://www.money.pl/gospodarka/tempo-umierania-w-polsce-przyspiesza-liczba-zgonow-prawie-najwyzsza-na-swiecie-6627263026563808a.html

Ciekawe co na to prokuratura? Bo o ile wiem, to za przestępstwo popełnione także nieumyślnie jest kara. Ja wprowadziłbym prostą zasadę - jak rady eksperta doprowadzają do złych konsekwencji, to powinien ponosić odpowiedzialność karną. To spowodowałoby, że tzw. eksperci nie pletli by bzdur jak celebryci. Teraz każdy chce błyszczeć i gada, co popadnie, bo nic mu nie grozi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

reklama Zapraszamy