Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Kontrola ciężarówek

~Kasztanowa Begonia 6 maja 2021r. o 19:55
brakuje pieniędzy w budżecie to podnosi się podatki i nasila kontrole ,mandaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka 6 maja 2021r. o 20:53
Szkoda że trzeźwości nie sprawdzali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 6 maja 2021r. o 20:58
przyomnę wam żewczoraj pewien kierowca ciężarówki ''wprasował '' pod inną ciężaówkę auto osobowe...

kontrole są potrzebne i dobrze że takie się prowadzi...

szkoda tylko że często pijacy nawet po zabraniu uprawnień dalej sobie śmigają po ulicach zamiast pierdzieć w pasiaki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Pysznogłówka 7 maja 2021r. o 7:15
Aparat ucisku tego Kraju i jego nierząd lubują się w powielaniu uprawnień i rozbudowie aparatu gnębienia obywateli. Jak ma się do tego co robią konstytucyjne prawo swobodnego przemieszczania się? W tym kraju Konstytucja zabrania stosowania tortur a jednak ustalone zostało prawo w formie ustawy nakazujące pododuszanie się istotom ludzkim zamieszkującym tej rejon kuli ziemskiej. Dziwny jest ten kraj a szczególnie dziwne są istoty ludzkie go zamieszkujące które godzą się na łamanie ich podstawowych praw które sami ustalili . Ba nawet nie wiedzą jakie prawa mają. Nie znają prawa nawet te istoty które zgodziły się pełnić rolę służebną wszystkim innym które zamieszkują ten rejon Europy. I ten kraj śmie nazywać siebie Państwem prawa. Ja widzę samo bezprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Pysznogłówka 7 maja 2021r. o 7:21
Przed wyjazdem i przez właściciela lub użytkownika tak - nie w trakcie przemieszczania się. Konstytucyjne prawo swobodnego przemieszczania się jest łamane przez Policję jak i ich powielony duplikat. Policja jest od ścigania sprawców przestępstw i a nie od kontroli ogumienia i luzów oraz oświetlenia. Od tego są okresowe przeglądy pojazdów przez uprawnione stacje diagnostyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana 7 maja 2021r. o 7:36
Horus napisał(a): przyomnę wam żewczoraj pewien kierowca ciężarówki ''wprasował '' pod inną ciężaówkę auto osobowe...

kontrole są potrzebne i dobrze że takie się prowadzi...

szkoda tylko że często pijacy nawet po zabraniu uprawnień dalej sobie śmigają po ulicach zamiast pierdzieć w pasiaki...
Najczęściej przyczyną tragicznych wypadków z udziałem ciężarówek nie jest stan techniczny,ale głupota ich kierowców. Brak należytej odległości przed poprzedzającym pojazdem,na przykład. Kilka mobilnych pojazdów na autostradzie policji w cywilu i wysokie kary załatwiło by problem,a nie czepianie się spalonej żarówki czy innych pierdół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.