Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dla takich dni Kaczyński został politykiem.

~~Ciemnobrązowy Rącznik 6 maja 2021r. o 23:18
- "Król Europy. Prawie 7 mln zł w 5 lat
W 2014 roku Tusk wkroczył do europejskiej polityki i finansowej elity. Poza sutą pensją (ok. 105-140 tys. zł miesięcznie), miał do dyspozycji trzech kamerdynerów, czterech kierowców i 30-osobowy sekretariat. Do tego Tuskowi przysługiwała dieta na pokrycie wynajmu mieszkania, nie wspominając już o budżecie reprezentacyjnym, dzięki któremu nie musiał finansować zakupu garniturów. Dzięki temu w ciągu niemal pięciu lat majątek Tuska wzrósł o 6,7 mln zł."
- "W Brukseli król Europy wypracował sobie również pokaźną emeryturę. Po ukończeniu 65. roku życia (czyli już w 2022 r.) będzie mu przysługiwało świadczenie wynoszące ponad 21 tys. zł. Dodając do tego krajową emeryturę, w sumie miesiąc w miesiąc będzie dostawał aż 30 tys. zł."
fakt, że polskie sprawy rzucił w pi.du, ale nie za jakies drobne ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Rącznik 6 maja 2021r. o 23:24
Tusk Support:
:D Palikot
:D :D Petru
:D :D :D Kijowski
:D :D :D :D Hołownia
Tusk: - „Nie ma powodów, by powstrzymać sprzedaż Lotosu Rosjanom”
Tusk:- "Nie ma żadnej ideologicznej przesłanki, by mówić kategorycznie "nie" inwestorom z jakiegokolwiek kraju, także z Rosji.”
Tusk: - "Najwyższy czas zerwać z doktryną, że LOT to jest firma, którą należy ratować za wszelką cenę, niezależnie od realiów, tylko dlatego, że nazywa się LOT i że ma piękną tradycję".
Tusk rozmawiał nieformalnie z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem o ewentualnej sprzedaży Lotosu rosyjskiemu inwestorowi” - przyznał w Radiu Zet rzecznik rządu Paweł Graś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy