Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straszy w centrum miasta
~~ 5 sierpnia 2017r. o 23:46
~~!!! napisał(a): A co stało na przeszkodzie, żeby miasto nie mogło sprzedać tej najatrakcyjniejszej działki za odpowiednią kwotę, na działalność komercyjną bez ograniczeń wprowadzanych przez urzędników? Do miejskiej kasy wpłynęłoby kilka milionów ze sprzedaży, i kilka milionów z tytułu podatku od nieruchomości. A tak mamy "straszydło" i galerię na dworcu PKS. Władze nie powinny decydować o tym co ma biznes , gdzie i jak robić, niczego nie zakazywać , bo kończy się to jak na tym przykładzie.


Zapytaj się najpierw : ile razy była ta działka sprzedawana ? czyja jest ? kto na niej zarobił ? ile miasto straciło? co robi Prokuratura ? i ile takich działek jest w Bolesławcu i powiecie co ma podobną historię ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Iglica 10 września 2019r. o 10:46
Niech Państwo odda cała władzę samorządom tak jak domagają się partie -- nie wymienię jakie, to dopiero będziemy mieć jeszcze większy bałagan nie powiem bu.... Jak teraz z takim prywatnym placykiem nie mogą sobie poradzić. Żeby w centrum miasta był taki sf to sie w głowie nie mieści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Pysznogłówka 11 września 2019r. o 10:29
Dlaczego tam stoją jeszcze te BUDY przy warsztatach mechanicznych ???!!! Jakiś właściciel kiedyś je miał i dlaczego nie zmuszono go do rozebrania i sprzątnięcia ???!!!
Oj mamy tych naszych rządzących prominentów, oj mamy .........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy