ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4824, 18 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony21 lipca 2019r. godz. 08:06, odsłon: 4193, Zlecony tekst
Chiny to absolutnie niezwykły kraj.
Bolesławiec - Informacje: Czemu warto odwiedzić Chiny? 5 powodów Czemu warto odwiedzić Chiny? 5 powodów (fot. )

Powodów, by go odwiedzić jest całe mnóstwo. My wybraliśmy 5 najważniejszych.

  1. Niezwykła kultura

  2. Zabytki wszystkich epok

  3. Oszałamiająca przyroda

  4. Świat z przyszłości

  5. Nieznane smaki

Choć wyjazd do Chin to przedsięwzięcie dużo trudniejsze i bardziej kosztowne niż do któregoś z europejskich krajów, może dostarczyć naprawdę niezapomnianych wrażeń. O ile tylko dysponujemy odpowiednimi środkami, warto się na niego zdecydować. W uzyskaniu wizy do Chin pomoże nam https://www.serwiskonsularny.pl/, a na miejscu czekają na nas atrakcje zupełnie inne od tych, które znamy ze Starego Kontynentu. Oto 5 powodów, dla których warto odwiedzić ChRL.

Niezwykła kultura

Mówi się, że chińska kultura to rzecz niezwykła w skali całego świata. To oczywiście prawda, ale nie cała. Nie ma bowiem czegoś takiego jak kultura Chin. Kraj ten zajmuje ogromny obszar i dzieli się na ogromną liczbę zróżnicowanych pod względem kulturowym regionów, zamieszkiwanych przez ludność różnego pochodzenia. Możliwość poznania choć części tamtejszych obyczajów to na pewno doskonały powód, by skorzystać z pośrednictwa wizowego i odwiedzić to państwo.

Zabytki wszystkich epok

Historia chińskiej państwowości sięga tysięcy lat wstecz. Na obszarze tego państwa znajdziemy więc mnóstwo zabytków, pochodzących dosłownie ze wszystkich epok – od głębokiej starożytności, przez czasy średniowiecza, aż po budynki współczesne. Wiele z nich to arcydzieła architektury – warto więc zobaczyć je na żywo.

Oszałamiająca przyroda

Zdobywając wizę do Chin na stronie https://www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-chin/, zyskujemy także możliwość obcowania z tamtejszą przyrodą. A ta potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Najwyższe góry świata (na czele z Everestem i K2), ogromne jeziora, niezwykła roślinność i zapierające dech w piersiach krajobrazy nie pozostawią żadnego podróżnika obojętnym.

Świat z przyszłości

Chińska gospodarka jest druga na świecie pod względem wielkości i pierwsza, jeśli chodzi o szybkość rozwoju. Jest również jedną z najbardziej innowacyjnych. To widać na każdym kroku, a nowoczesne technologie w znacznym stopniu wpływają na to, jak wyglądają tamtejsze miasta. Wiza do Chin pozwoli nam na własne oczy przekonać się, jak Europejczycy będą żyli w niedalekiej przyszłości.

Nieznane smaki

Kuchnia chińska jest znana na całym świecie. I choć kontrowersyjne dania z mięsa psów oraz kotów rzeczywiście są jadane w niektórych regionach, to jest ona dużo bardziej zróżnicowana. O tym, jak bardzo, możemy przekonać się, zlecając pośrednictwo wizowe i odwiedzając Chiny samemu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Złotawordzawa Śliwa   21 lipca 2019r. o 9:23

~Złotawordzawa Śliwa

Postów:

Dlatemu!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Grynszpanowy Pięciornik   21 lipca 2019r. o 22:00

~~Grynszpanowy Pięciornik

Postów:

czemu ,komu ,czego?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza