Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie na Jeleniogórskiej
~~Cyklamenowy Groszek 18 października 2019r. o 20:20
19-latka w renault na Jeleniogórskiej, 19-latek w audi na Kościuszki... Nasuwa się refleksja. Prędkość i gapienie się w telefon zamiast na drogę. Za spowodowanie wypadku w ciągu np. 3 lub 5 lat od otrzymania prawa jazdy powinno się odbierać prawo jazdy np. na pół roku. I odesłać na powtórkę egzaminu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Języczka 18 października 2019r. o 22:35
Dam sobie rękę uciąć, że id iotka gapiła się w smartfona podczas jazdy. No chyba że była pochłonięta inną ważną czynnością jak gapienie się w lusterko, by sprawdzić, czy tusz do rzęs się nie rozmazał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwona Irga 19 października 2019r. o 1:33
Ludzie zacgowajcie odległość naprawdę bo jedziecie przy zderzaku oczywiście nie wszyscy ale większości w przepisach ruchu drogowego jest napisane nie mieszy nisz 1 metr bo po co późnej sobie robić kłopot a żyjemy w takich czasach że się o zapomina i goni cały czas pozdrawiam serdecznie wszystkich kierujących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Róża 19 października 2019r. o 15:26
cwana gapa,zgasł samochód ,bezczelne tłumaczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.