Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę

~~Fiołkowy Wrzosiec 9 stycznia 2020r. o 14:20
Proszę osoby zamieszkałe przy ul. Asnyka i Chopina o nagrywanie momentu postawienia takiego zakazu. To będzie materiał (anonimowy) dla prokuratury. Warto mieć coś w telefonie, co może się w przyszłości przydać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Wrzosiec 9 stycznia 2020r. o 14:40
Każdy znak, np. zakazu da się namierzyć (skąd pochodzi), więc nawet wideo nie jest potrzebne. Wystarczy dobry materiał fotograficzny miejsca i szczegółowy samego znaku. Poczekajmy na te owieczki stawiające znaki. Ja w niedzielę parkuję na pl. Piłsudskiego. Przeciwników tego pana, czyli osób inteligentnych jest w Bolesławcu więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowa Serduszka 9 stycznia 2020r. o 14:50
emem napisał(a):
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Bez jaj. Tego typu teksty o "nie parkowaniu" należy ignorować. Parkin jest także w dniu 12.01.2020 parkingiem.


Postawią zakaz parkowania na czas imprezy i po temacie.
Zaparkujesz - to odholuja i mandacik wlepia.

To już nie można być dla siebie miłym i na jeden dzień zaparkować gdzieś indziesz?
Coś złego się stanie? Lepiej robić sobie na złość?
Organizatorzy grzecznie proszą, aby nie parkować. Jaki jest problem, żeby ich posłuchać?
Jak w Boże Ciało ulicami idzie procesja to nikt, kto nie jest wierzący czy praktykujący nie robi na zlość i nie blokuje procesji.

Pozdrawiam,
Marcin


A co ma do tego procesja ? Jakaś argumentacja pokręcona i nie bardzo wiadomo, dlaczego redaktor o procesji pisze - pewnie jego procesje denerwują, a Owsika kocha. . Tam zapewne parkują też ci, co ich i procesja i WOŚP irytuje utrudnieniami.
Ta WOŚP to już jakąś sektą się robi. I nic nie można na ich temat powiedzieć. Zaraz wprowadzą w ramach walki z jakąś wydumaną "mową nienawiści" pojęcie "kłamstwa przeciw WOŚP".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółta Laurencja 9 stycznia 2020r. o 15:06
Żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Liliowiec 9 stycznia 2020r. o 15:15
Ludzie,gdzie wasza wyrozumiałość i chęć pomocy?
Taki problem być zwyczajnie uprzejmym?
Nie róbcie problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Moszenki 9 stycznia 2020r. o 15:28
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Bez jaj. Tego typu teksty o "nie parkowaniu" należy ignorować. Parkin jest także w dniu 12.01.2020 parkingiem. Niech sobie fanatycy sekty organizują spotkania w innych miejscach, ot choćby na basenach MOSIR przy ul. Spacerowej, gdzie wygania się inne organizacje, które rzeczywiście sprzyjają mieszkańcom miasta.
Ciekawy jestem co będzie, gdy pomimo zastawionej bramki wjadę np. na pl. Piłsudskiego, będący publicznym parkingiem. Czy WOŚP dzierżawi ten teren ? Za ile ? Być może dam więcej. Był przetarg na dzierżawę ?


Fanatyk sekty to Ciebie zro bił pajacu. Od razu widać z jakiej partii :) buhahahaaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Nasturcja 9 stycznia 2020r. o 15:37
~Herbaciany Krwawnik napisał(a): To gdzie mają parkować mieszkańcy ul.Chopina. Chyba u organizatora na podwórku i oczywiście transport po zostawieniu auta i po jego odbiór na koszt organizatora.


zaparkuj 200 metrów dalej - przejdź się, dotlenisz mózg i wszyscy będą szczęśliwi.

Naprawdę polaczku wszędzie znajdujesz problem?

ML
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Gailadia 9 stycznia 2020r. o 15:49
emem napisał(a):
Coś złego się stanie? Lepiej robić sobie na złość?
Organizatorzy grzecznie proszą, aby nie parkować. Jaki jest problem, żeby ich posłuchać?


A może organizatorzy wośpu będą tacy mili i przestaną utrudniać parkowanie mieszkańcom? Czy to takie trudne zorganizować imprezę owsika bez corocznych problemów? Mieszkańcy proszą. Lepiej robić na złość?

ps. A może szanowni redaktorzy przestaną siać na waszym ekstraobiektywnym portaliku propagandy wrogiej katolikom i kościołowi? To grzeczna prośba. Lepiej robić na złość? Jaki jest problem żebyście posłuchali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.