Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Happy Baby zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~~Fiołkowy Wrzosiec 9 stycznia 2020r. o 16:25
emem napisał(a):
Można być chamem i każdemu we wszystkim przeszkadzać, każdego hejtować bez powodu itd. Można też być mieszkańcem, który myśli o innych mieszkańcach i gdy mają prostą prośbę, dzięki spełnieniu której mogą być szczęśliwsi - po prostu ją spełnić bez dyskusji.
To kim Ty będziesz/jesteś zależy tylko od Ciebie, a nie od organów publicznych :-)

Pozdr,
Marcin


Bolec.info nie pomaga potrzebującym, więc jesteś hipokrytą i obłudnikiem. To jednak własność prywatna. Nie pouczaj mnie zatem, jak dbać o dobro publiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem 9 stycznia 2020r. o 16:30
Bolec.Info i bobrzanie.pl wspierają WOŚP i inne akcje charytatywne i to się nie zmieni bez względu na to czy hejterzy typu Wrzosiec będą coś wypisywać czy nie :-)

Polecam - nie spinaj się, bo Ci pęknie zyłka. Miasto jak będzie chciało zamknąć ten teren na potrzeby WOŚP to to zrobi (zakładam, że właśnie tak będzie) ;-)

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Wrzosiec 9 stycznia 2020r. o 16:32
Nie miasto, tylko "KONKRETNA OSOBA", która za to odpowie. Nie oszukuj bolesławian na temat działalności charytatywnej Bolec.info. Posiadam dowody obłudy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor 9 stycznia 2020r. o 16:34
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !ale na tacę dajesz bez wyrzutów sumienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem 9 stycznia 2020r. o 16:36
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nie miasto, tylko "KONKRETNA OSOBA", która za to odpowie. Nie oszukuj bolesławian na temat działalności charytatywnej Bolec.info. Posiadam dowody obłudy.


Tacy jak Ty to są mocni na forach, anonimowi. A gdy przyjdzie co do czego, gdy spotkać się z kimś twarzą w twarz to potulna myszka ;-)
Pisz, pisz - im wiekszy ruch w tematach dotyczących WOŚP tym większa szansa na sukces niedzielnego Finalu! :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Żywotnikowiec 9 stycznia 2020r. o 17:07
Ty fiołkowy wrzozec to jak bedziesz zdychał to nie waz sie do szpitala pchac wy krec ac cie do lasu i tam gnij jak ci Owsiak przeszkadza .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Ziarnopłon 9 stycznia 2020r. o 17:09
Niechętnym Orkiestrze, proponuję, w razie hospitalizacji, ich, lub dzieci ich, prosić o łoże od NFZ. Bez naklejki z sercem. ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Skimia 9 stycznia 2020r. o 17:12
no to księdzu i owsiakowi dam po równo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!