Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę
~~Fiołkowy Bratek 9 stycznia 2020r. o 17:21
Nie wiem czemu ale zawsze intrygowali mnie malkontenci. To ludzie, którzy najprawdopodobniej nigdy w normalnym świecie nie byli. Każde choćby chwilowe utrudnienie trkatują jakb im jakaś kłoda na grzbiet spadła - tragedia. W tzW normalnym świecie w centrach nie tylko dużych miasta, ale i małych miasteczek czy na wsiach organizuje się różne imprezy i wprowadza się różne ograniczenia najczęściej dot. zakazu parkowania we wskazanych miejscach. Mimo, że jest to utrudnieniem dla mieszkaców nikt z tego powodu kopii nie kruszy. Jeszcze trochę a staniemy się indyjskim świętymi kr...mi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda Męczennica 9 stycznia 2020r. o 17:25
Oby nikt z tych złośliwych osób i ich bliskich nigdy nie musiał skorzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP
Skąd w was tyle jadu i jaki przyświeca wam cel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Czosnaczek 9 stycznia 2020r. o 17:26
emem napisał(a):
~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nie miasto, tylko "KONKRETNA OSOBA", która za to odpowie. Nie oszukuj bolesławian na temat działalności charytatywnej Bolec.info. Posiadam dowody obłudy.


Tacy jak Ty to są mocni na forach, anonimowi. A gdy przyjdzie co do czego, gdy spotkać się z kimś twarzą w twarz to potulna myszka ;-)
Pisz, pisz - im wiekszy ruch w tematach dotyczących WOŚP tym większa szansa na sukces niedzielnego Finalu! :-)


Wrzosiec ma prawo do własnego zdania, a ty nie masz prawa wyzywać go od hejterów czy też chamów. Tym bardziej sugestia o myszce to raczej do siebie, bo raczej jak na obytego wykształconego to najwięcej tutaj pyszczysz na forum. Okazuje się, że sam jesteś chamem bez kultury. Sam odpuść bo ci żyłka pęknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Ziarnopłon 9 stycznia 2020r. o 17:46
Proponuję ANTYSYSTEMOWCA Pawła K. I Jego piersi się nigdy nie poddadzą. Podobno w Jarocinie grywał ale poglądy zmienił. Jak dmie to i chorągiew się innaczej ustawia. Na pewno więcej zrobi niż ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Szczypiorek 9 stycznia 2020r. o 19:04
Po komentarzach widać chamstwo , zawiść i cwaniactwo a co się stanie jak raz tego złoma postawisz dwie ulice dalej , tak Polacy pomagają ...wstyd ludziska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarny Zimowit 9 stycznia 2020r. o 19:14
Osoby z IQ równym 5 czytaj osoby robiące problem tylko dlatego, że nie podoba im się idea WOŚP, życzę wam pieniędzy na nowe szyby w samochodach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Skimia 9 stycznia 2020r. o 19:52
po co tak drastycznie , z uśmiechem to bardziej wyprowadzisz gościa z równowagi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Kanna 9 stycznia 2020r. o 19:57
~~Zielonobiały Chaber napisał(a): A jak będzie chciał iść do kina to auto ma pozostawić...no właśnie gdzie?

Jak będzie chciał iśc do kina, to niech sobie przyjdzie na pieszo lub taryfą nie podjedzie !!!!! Wielkie mi cerygiele. W doopach się poprzewracało i każdy chce podjechać pod sam budynek ! A na girach zap....j !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!